در جلسه غیرعلنی مجلس و قوه مقننه چه گذشت؟/ برخورد جدی با افراد سرشناس – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : بازگشت ترامپ با وعده زخم کاری به روسیه/ نفت 40 دلار می‌شود؟
امروز؛

در جلسه غیرعلنی مجلس و قوه مقننه چه گذشت؟/ برخورد جدی با افراد سرشناس

امروز (سه شنبه) جلسه نمایندگان مجلس شورای اسلامی به صورت غیرعلنی با مسئولان قوه قضائیه برگزار شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز (سه شنبه) جلسه مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس قوه قضائیه برگزار شد.

به نقل از ایرنا، یک نماینده مجلس گفت:در مورد اغتشاشات اخیر در جلسه مباحثی مطرح شده است، نمایندگان خواستار برخورد جدی با افراد سرشناسی شدند که در ماه‌های اخیر در سناریوی دشمن بازی کرده و در آتش فتنه دمیدند.

به نقل از ایسنا، نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مشترک مجلس با قوه قضاییه نمایندگان بر تسریع و دقت در برخورد با افرادی که مرتکب قتل و جراحت در اعتراضات شده اند تاکید و از قوه قضاییه بابت آزادی بخش قابل توجهی از کسانی که در اعتراضات شرکت کردند، قدردانی کردند.

سید جلیل میرمحمدی با اشاره به نشست غیرعلنی صبح امروز مجلس با رییس و معاونان قوه قضائیه، بیان کرد: یکی از سیاست‌هایی که مجلس یازدهم دنبال کرد تعامل با قواست. تا به امروز نیز این دومین جلسه است که بین مجلس و قوه قضاییه تشکیل شده است. همچنین مجلس جلسه مشترکی با قوه مجریه نیز تشکیل داده است و در این جلسات نظرات بین قوا تبادل می شود.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: در جلسه امروز نمایندگان پیرامون حوزه‌های مرتبط با قوه قضاییه مطالبات مختلفی را مطرح کردند. از اقدامات خوب قوه قضاییه در طول این مدت نیز قدردانی شد. یکی از مواردی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت پیرامون مسائل روز کشور بود. نمایندگان تاکید داشتند که با سرعت و دقت بیشتر و همچنین رعایت تمام ملاحظات قانونی با افرادی که مرتکب قتل و جراحات در نیروهای امنیتی و مردم شدند، برخورد شود.

وی در ادامه تاکید کرد: از سوی دیگر نمایندگان از قوه قضاییه قدردانی کردند بابت آزادی بخش قابل توجهی از کسانی که در اعتراضات شرکت کرده و دستگیر شده بودند.

میرمحمدی اظهار کرد: از نظر بنده این تبادل نظرها و این تعامل‌ها می‌تواند بخشی از مسائل و مشکلاتی که قوه مقننه در حوزه قوانین دارد را حل کند. با این نگاه و رویکرد با هدف همدلی، همفکری و همراهی و هم افزایی این جلسات مشترک بین مجلس و سایر قوا تشکیل می شود.

نظرات