کد خبر: 189974

در قالب برنامه‌های شبکه نمایش بررسی می‌شود

جکی چان، هری پاتر و انجمن شاعران مرده

شبکه نمایش سینما امشب به مرور آثار جکی چان می‌پردازد. بررسی گونه نوجوان از جمله موضوعات دیگر برنامه‌های سینمایی این شبکه است.

انجمن شاعران مرده+تجارت نیوز
سرویس جامعه -

این هفته و در ادامه پخش مجموعه «صحنه‌گران» (مرور آثار)، فیلم‌هایی از جکی چان از شبکه نمایش سیما پخش می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، این برنامه امشب ساعت ۲۱ روی آنتن خواهد رفت و تکرار آن روز بعد ـ یکشنبه ـ ساعت‌های ۹ و ۳۰ دقیقه و ۱۵ پخش خواهد شد.

همچنین برنامه «سینماگونه» شبکه نمایش فیلم، به گونه نوجوان اختصاص دارد.

در توضیح این برنامه آمده است: نوجوانان شاید برای بینندگان ایرانی نام آشنایی برای یک گونه از فیلم نباشد اما این آثار یکی از پرتعدادترین و پرفروش‌ترین فیلم‌های حال حاضر سینما هستند.

فیلم‌های نوجوانان، با بحث‌های مناقشه برانگیزی درباره «فیلم برای نوجوانان» یا «فیلم درباره نوجوانان»، چیستی فیلم نوجوانان، موضوع ها، درونمایه ها و کهن الگوها صحبت این قسمت از برنامه سینماگونه را شکل می‌دهد.

بحث درباره فیلم نوجوانان را می‌توانید میان منوچهر اکبرلو، نویسنده و محقق و مجری برنامه، دکتر محمد شهبا، با اشاره به مجموعه فیلم‌های «هری پاتر»، «ویل هانتینگ نابغه» و «انجمن شاعران مرده» دنبال کنید.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.04)
1329.9
0.4
مثقال طلا (%0)
625100
سکه امامی (%0)
1486250
دلار (%0)
4563
یورو (%0)
5719
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.