کد خبر: 189974

در قالب برنامه‌های شبکه نمایش بررسی می‌شود

جکی چان، هری پاتر و انجمن شاعران مرده

شبکه نمایش سینما امشب به مرور آثار جکی چان می‌پردازد. بررسی گونه نوجوان از جمله موضوعات دیگر برنامه‌های سینمایی این شبکه است.

انجمن شاعران مرده+تجارت نیوز
سرویس جامعه -

این هفته و در ادامه پخش مجموعه «صحنه‌گران» (مرور آثار)، فیلم‌هایی از جکی چان از شبکه نمایش سیما پخش می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، این برنامه امشب ساعت ۲۱ روی آنتن خواهد رفت و تکرار آن روز بعد ـ یکشنبه ـ ساعت‌های ۹ و ۳۰ دقیقه و ۱۵ پخش خواهد شد.

همچنین برنامه «سینماگونه» شبکه نمایش فیلم، به گونه نوجوان اختصاص دارد.

در توضیح این برنامه آمده است: نوجوانان شاید برای بینندگان ایرانی نام آشنایی برای یک گونه از فیلم نباشد اما این آثار یکی از پرتعدادترین و پرفروش‌ترین فیلم‌های حال حاضر سینما هستند.

فیلم‌های نوجوانان، با بحث‌های مناقشه برانگیزی درباره «فیلم برای نوجوانان» یا «فیلم درباره نوجوانان»، چیستی فیلم نوجوانان، موضوع ها، درونمایه ها و کهن الگوها صحبت این قسمت از برنامه سینماگونه را شکل می‌دهد.

بحث درباره فیلم نوجوانان را می‌توانید میان منوچهر اکبرلو، نویسنده و محقق و مجری برنامه، دکتر محمد شهبا، با اشاره به مجموعه فیلم‌های «هری پاتر»، «ویل هانتینگ نابغه» و «انجمن شاعران مرده» دنبال کنید.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.