حراجمعه بامیلو، رکوردهای خرید آنلاین در یک روز را شکست

در اولین روز از برگزاری حراجمعه، بیش از هفت میلیون بازدید از بامیلو انجام شد و امسال بامیلو رکورد جدیدی را در میزان فروش در بازار آنلاین ایران به ثبت رساند.
حراجمعه بامیلو، رکوردهای خرید آنلاین در یک روز را شکست

به گزارش تجارت‌نیوز، تنها در اولین روز از برگزاری حراجمعه، بیش از هفت میلیون بازدید منحصر بفرد از بامیلو انجام شده است. امسال بامیلو برای چهارمین بار کمپین حراجمعه را در روز ۲ و ۳ آذرماه ۱۳۹۷ برگزار کرد و توانست با فراهم نمودن امکان خرید بیش از ۲۰۰ هزار کالای دارای تخفیف ویژه حراجمعه رکورد جدیدی را در میزان فروش در بازار آنلاین ایران به ثبت برساند.

براساس گزارش روابط عمومی بامیلو، در ساعات مختلف جمعه ۲ آذر از محصولات موجود در بازار اینترنتی بامیلو بیش از ۷۰ میلیون مرتبه بازدید شد که از این تعداد، ۷۵ درصد از طریق موبایل و ۲۵ درصد از طریق دسکتاپ بوده است.

بررسی آمارهای منتشر شده از خرید مردم آمریکا و دیگر کشورها از حراج این روز در سال ۲۰۱۸ نشان می‌دهد درصد کمتری از مشتریان سایت‌های اینترنتی در این کشورها از طریق گوشی موبایل خرید کرده‌اند. این مقایسه نشان می‌دهد که استفاده از تلفن‌های هوشمند در ایران با نرخ قابل توجهی در مقایسه با سایر کشورها در حال رشد می‌باشد.

نکته جالب توجه دیگر در رابطه با حراجمعه بامیلو، تعداد دو برابری کاربران مرد در مقایسه با تعداد زنان است. بامیلو طی چهار سال گذشته سعی کرده است با گسترش فعالیت خود امکان خرید کالاهای متنوع را برای مردم سراسر ایران فراهم کند و امسال هم در حراجمعه سفارش‌ها را برای کاربران خود در ۶۲۵ شهر از ایران ارسال می‌کند.

امسال چابهار با ۱۸۱۵ کیلومتر فاصله با مرکز پردازش بامیلو، دورترین مقصد سفارش‌های حراجمعه است.

هایپر استار با سهم ۱۶درصدی از فروش ۲ و ۳ آذر به‌عنوان فروشنده برتر حراجمعه ۹۷ شناخته شد. بامیلو در حراجمعه امسال رشد ۵۰۰۰ درصدی فروش در یک روز را تجربه کرده ؛ این رشد باعث ثبت رکورد دیگری در بازار آنلاین ایران شده است. حراجمعه ۹۷ با حمایت ایرانسل، اسنپ، باشگاه مشتریان بانک ملت و همچنین همراهی پلتفرم تبلیغات یکتانت، اسنپ فود و اسنپ تریپ برگزار شد.

بامیلو به‌عنوان اولین بازار اینترنتی ایران، با معرفی و برگزاری کمپین حراجمعه با همراهی تامین‌کنندگان و خریداران در ایران توانسته است سهم به سزایی در معرفی خرید آنلاین در ایران داشته باشد.

بامیلو پس از این موفقیت در حال برگزاری جشنواره فروش حراجمعه تا یلداست که به مدت سه هفته ادامه دارد. در این جشنواره نیز کاربران علاوه بر خرید با تخفیف‌های ویژه، می‌توانند در بازی‌های هیجان‌انگیز نیز شرکت کرده و کدهای تخفیف برنده شوند. بامیلو در شب یلدا نیز برنامه منحصربفردی را برای فروش تدارک دیده است که به زودی جزییات آن به اطلاع مخاطبین خواهد رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید