خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس به کجا رسید؟

خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس به کجا رسید؟

مدیران عامل پرسپولیس و استقلال پس از جلسه با وزیر ورزش و جوانان درخصوص خصوصی‌سازی این دو باشگاه توضیحاتی ارائه دادند.

به گزارش تجارت‌نیوز، مجید صدری، رئیس هیأت مدیره و سرپرست مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس، پس از جلسه با سجادی، وزیر ورزش و جوانان، گفت: جلسه خیلی خوبی را با وزیر ورزش داشتیم و از رهنمودهای وی استفاده کردیم.

وی در مورد خصوصی‌سازی باشگاه‌ها افزود: با تاکید جناب وزیر، به جد دنبال این موضوع هستیم که بتوانیم بحث خصوصی را زودتر به نتیجه برسانیم و فکر می‌کنم در آینده نزدیک اتفاقات خیلی خوبی بیفتد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد کارگزار جدید باشگاه تصریح کرد: این موضوع را نیز به وزیر محترم ورزش توضیح دادیم و مورد تائید ایشان نیز واقع شد. انشاالله عقد قرارداد با کارگزار جدید در هفته جاری انجام خواهد شد. ضمن اینکه با رقم‌های خوبی به توافق رسیدیم که این رقم‌ها می‌تواند به نحو احسن مشکلات باشگاه را حل کند.

صدری در خصوص کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس نیز عنوان کرد: کادر فنی ما بهترین کادر فنی حال حاضر در کشور است. ما پنج دوره قهرمان متوالی لیگ برتر بوده‌ایم. توقعی که هواداران از ما دارند قطعا یک توقع بجا و بالایی است که ما سعی می‌کنیم این توقع را عملی کنیم. ما در ده سال گذشته بهتر از یحیی گل‌محمدی نداشته و نخواهیم داشت.

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در پایان گفت: دکتر سجادی چون از جنس ورزش هستند، از ما حمایت می‌کنند و ما هم تمام مسائل باشگاه و تیم را برای هواداران تشریح می‌کنیم تا در جریان کار قرار بگیرند.(ایلنا)

مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران روز گذشته به همراه اعضای هیات مدیره به دیدار وزیر ورزش و جوانان رفت.

مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران نیز گفت: خیلی بدون رودربایستی بحث‌ها شفاف مطرح شد و موضوعات استقلال که چه گرفتاری‌هایی دارد. من به عنوان خدمت‌گذار استقلال به عنوان خادم هواداران و این سابقه طولانی استقلال هرگز نمی گذارم کسی به این باشگاه ظلم کند. آنچه که مهم است، این است که استقلال امروز آرام است و من تشکر می‌کنم که وزارت ورزش و جوانان این اندازه پای کار است.(ایلنا)

آخرین اخبار اجتماعی و و رزشی در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند