تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

دارندگان سهام عدالت می‌توانند جزئیات سهام خود را ببینند / شروع آزمایشی سامانه سهام عدالت

دارندگان سهام عدالت می‌توانند جزئیات سهام خود را ببینند / شروع آزمایشی سامانه سهام عدالت

مشمولان سهام عدالت با مراجعه به آدرس اینترنتی sahamedelat.ir با انتخاب گزینه مشاهده دارایی سهام عدالت می‌توانند جزئیات دارایی سهام عدالت خود را مشاهده کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، مشمولان سهام عدالت با مراجعه به آدرس اینترنتی sahamedelat.ir با انتخاب گزینه مشاهده دارایی سهام عدالت می‌توانند جزئیات دارایی سهام عدالت خود را مشاهده کنند.

اما این آدرس سامانه از طریق برخی از مرورگرها قابل دسترسی نیست.

حسین فهیمی، سخنگو ستاد راهبری سهام عدالت در این خصوص به تجارت‌نیوز گفت: این سامانه فعالیت خود را به صورت آزمایشی آغاز کرده و انشاالله از فردا کار خود را شروع می‌کند.

در این سامانه آمده است: «این درگاه به منظور مشاهده اطلاعات صورت وضعیت دارایی سهام عدالت برای سهامدارانی که قبلا روش سهامداری مستقیم را انتخاب نموده‌اند، توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه طراحی شده است.

لازم به توضیح است که جهت ثبت سفارش فروش سهام می‌توانید به بانک‌های عامل مراجعه فرمائید و یا در صورت تمایل از طریق کارگزاری‌های فعال بازار سرمایه با شرایط مصوب اقدام فرمائید.»

در بخش دیگری از این سامانه یک برنامه قابل نصب بر روی تلفن‌های همراه معرفی شده است که سهامداران می‌توانند از طریق این اپلیکیشن نیز سهام خود را مشاهده کنند.

همچنین سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند از فردا می‌توانند ۳۰ درصد از سهام خود را از طریق بورس بفروشند، ۳۰ درصد سهام برای سهامدارانی که برگه‌های یک میلیون تومانی دارند معادل چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند