کد خبر: 203275

راهپیمایان ۲۲ بهمن تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند

همه راهپیمایان آیین گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در برابر حوادثی چون فوت یا نقص عضو تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال زیر پوشش بیمه قرار گرفتند.

سرویس بانک و بیمه -

همه راهپیمایان آیین گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، در برابر حوادثی چون فوت یا نقص عضو تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال زیر پوشش بیمه قرار گرفتند.

به گزارش تجارت‌نیوز، تارنمای بیمه ایران امروز اعلام کرد این میزان برای بیمه حوادث در ازای خطرات منجر به فوت یا نقص عضو کلی و جزئی ناشی از حادثه است.

همچنین میزان بیمه مسئولیت در صورت خطر فوت یا نقص عضو دائم تا سقف ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال (۲۱۰ میلیون تومان) تعیین شد.

قراردادی بین ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی و کنسرسیومی متشکل از شرکت سهامی بیمه ایران و شرکت‌های بیمه آسیا، البرز و دانا منعقد شده است که بر اساس آن بیمه ایران به عنوان راهبر این کنسرسیوم، رسیدگی و پرداخت خسارت به زیان‌دیدگان احتمالی شرکت‌کنندگان در راهپیمایی بیست‌ودوم بهمن را به عهده دارد.

آیین گرامیداشت سی‌ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صبح فردا (بیست‌ودوم بهمن) در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

منبع: ایرنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.