پیشنهاد کاردون، راه حلی به صرفه برای تعمیرات لوازم خانگی! – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش‌بینی بازار مسکن در نیمه دوم سال/ وقت خرید خانه است؟

پیشنهاد کاردون، راه حلی به صرفه برای تعمیرات لوازم خانگی!

IMG 20200913 090908

اگر تلویزیون شما ال‌جی است و نیاز به تعمیر دارد می‌توانید به کاردون اعتماد کنید و تعمیر تلویزیون ال‌جی خود را به کاردون بسپارید. شاید تصور شما از برندهای معتبری مانند ال‌جی کارایی همیشگی بدون نیاز به تعمیر و خرابی باشد اما این تصور بسیار اشتباه می‌باشد برندهای با کیفیت هم روزی نیاز به تعمیرات دارند.

بیشترین و پرتکرارترین اتفاقی که ممکن است برای تلویزیون شما رخ دهد روشن نشدن آن است. زیرا یکی از مواردی که مشتری‌ها برای رفع آن با کاردون تماس می‌گیرند روشن نشدن تلویزیون ال‌جی است.

گاهی اوقات خودتان می‌توانید مشکل روشن نشدن تلویزیون را برطرف نمایید برای این کار ابتدا محافظ برق و پریز برق را چک کنید تا سالم باشند. در صورتی که تلویزیون را روشن می‌کنید و فقط لوگوی ال‌جی بالا می‌آید و تصویر را نمایش نمی‌دهد باید با کاردون تماس بگیرید. نگران نباشید اگر تلویزیون شما روشن نشود باز هم قابل تعمیر است و متخصصین کاردون می‌توانند تلویزیون شما را تعمیر نمایند.

در هر خانه‌ای حداقل یک تلویزیون وجود دارد و یکی از ابزارهای ایجاد سرگرمی و دورهمی‌های خانوادگی می‌باشد بنابراین نمی‌توان روزی را بدون تلویزیون متصور شد. فرض کنید یک روز سخت کاری را به امید تماشای یک برنامه مهیج در کنار دوستان به پایان رسانده‌اید و به خانه آمده‌اید. اما تلویزیون شما دچار مشکل شده است و روشن نمی‌شود خراب شدن و تعمیر تلویزیون می‌تواند بسیار ناراحت کننده و در عین حال باعث ایجاد نگرانی در شما شود.

تعمیر تلویزیون به صرفه‌تر است یا تعویض آن؟

اگر تلویزیون شما ال‌جی است و نیاز به تعمیر دارد می‌توانید به کاردون اعتماد کنید و تعمیر تلویزیون ال‌جی خود را به کاردون بسپارید. شاید تصور شما از برندهای معتبری مانند ال‌جی کارایی همیشگی بدون نیاز به تعمیر و خرابی باشد اما این تصور بسیار اشتباه می‌باشد برندهای با کیفیت هم روزی نیاز به تعمیرات دارند.

اگر سال‌هاست از تلویزیون سامسونگ استفاده می‌کنید این مشکل به دلیل استفاده طولانی‌مدت از دستگاه اتفاق افتاده است اما اگر به تازگی تلویزیون سامسونگ خریداری نموده‌اید باید بگوییم اتفاق افتادن این مسئله غیر ممکن خواهد بود. در صورتی که بدون استراحت و بی‌وقفه از تلویزیون استفاده نمایید امکان ایجاد لکه‌های رنگی بر روی تلویزیون بالا می‌رود. لازم است بدانید تعمیر و برطرف نمودن این مشکل نیاز به تخصص دارد بنابراین در صورت بروز این مشکل برای تلویزیونتان کاردون را مطلع نمایید.

IMG 20200913 090951

تعمیر تلویزیون در خانه هم امکان‌پذیر است

استفاده بیش از حد از تلویزیون می‌تواند باعث کم شدن نور صفحه نمایش تلویزیون شود. البته گاهی اوقات اعمال تغییرات در تنظیمات تلویزیون و به هم ریختگی آن نور صفحه نمایش کم خواهد شد. گاهی اوقات کیفیت فسفر به کار رفته در تلویزیون کاهش یافته و عملکرد آن دچار اختلال خواهد شد. باید بگوییم استفاده بیش از حد و بدون وقفه از تلویزیون می‌تواند به دستگاه آسیب برساند.

یکی از سوالاتی که در فروم‌های تعمیرات لوازم خانگی مختلف پرسیده می‌شود و می‌توان گفت ذهن کاربران تلویزیون ال‌جی را مشغول کرده است امکان تعمیر پنل تلویزیون ال‌جی می‌باشد؟! یکی از کاربران تلویزیون ال‌جی برای ما نوشته بود چند سال پیش با خرید ال‌سی‌دی، ال‌جی به این باور رسیده بودم که سال‌ها از خرید تلویزیون در امان مانده‌ام اما با جابه‌جایی‌های زیاد و اسباب‌کشی پنل تلویزیون آسیب دید و دچار شکستگی شد متاسفانه هیچ راه حلی برای تعمیر آن وجود نداشت به جز تعویض ال‌سی‌دی و یا خرید مجدد تلویزیون! امیدوارم از تجربیات این دوست عزیز متوجه شده باشید که در صورت شکستن پنل ال‌سی‌دی امکان تعمیر آن از بین می‌رود و تنها شانس شما برای بازیابی تلویزیون تعویض پنل آن است. لازم است بدانید در صورت شکستن پنل ال‌سی‌دی تلویزیون دست از کنجکاوی بردارید و به سرعت محل را پاکسازی نمایید زیرا درون ال‌سی‌دی‌ها از کریستال مایع استفاده می‌شود که بسیار سمی و خطرناک است و در صورت تماس با دهان و یا چشم می‌تواند آسیب‌های جدی به شما وارد نماید.

نظرات