تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

تغییر ساعت کار پاساژها / ۵ تغییر ساعتی که از فردا اعمال می‌شود!

تغییر ساعت کار پاساژها / ۵ تغییر ساعتی که از فردا اعمال می‌شود!

قطع مکرر برق ساعات کاری ادارات و بانک‌ها را تغییر داده است. حالا سخنگوی صنعت برق می‌گوید ساعات کاری مراکز تجاری و تفریحی هم تغییر کرده است. ساعت کار تمام مراکز تجاری و تفریحی تا ساعت ۱۸ است. 

به گزارش تجارت‌نیوز، شیوع پیک پنجم کرونا و قطع مکرر برق سبب شده که از فردا محدودیت‌های جدیدی برای فعالیت ادارات، بانک‌ها و مراکز خرید اعمال شود.

مراکز تجاری و تفریحی: براساس اعلام سخنگوی صنعت برق تا پایان مرداد ماه فعالیت مراکز تجاری و تفریحی ساعت ۱۸ به پایان می‌رسد. این مراکز شامل کلیه پاساژ‌ها و مراکز خرید و همچنین مراکز تفریحی تهران است.

ادارات دولتی: ساعت کار کلیه ادارات دولتی استان تهران از ساعت ۷ صبح تا ۱۳ است. تغییر ساعت کاری دیگر استان‌ها هم به استانداران واگذار شده است. اما کلیه ادارات دولتی در تمام استان‌ها در روزهای پنج‌شنبه تعطیل هستند. این مصوبه تا پایان مرداد اجرا می‌شود.

بانک‌ها: ساعت کاری کلیه بانک‌ها هم تغییر کرده است. ساعات حضور کارکنان در کلیه بانک‌ها و موسسات اعتباری در استان تهران ۶:۳۰ صبح و ساعت پذیرش مشتریان ۷ تا ۱۳:۳۰ خواهد بود. کلیه بانک‌ها هم روزهای پنج‌شنبه تعطیل هستند و خدمات نمی‌دهند. این مصوبه هم تا پایان مرداد ماه اجرا می‌شود.

ساعت طرح ترافیک: آنگونه که مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران اعلام کرده از ۱۹ تیرماه، طرح ترافیک از ساعت ۸.۳۰ صبح آغاز می‌شود و از ساعت ۱۳ خروج خودروها از طرح رایگان و آزاد است.

همچنین تردد خودروی ساکنان محدوده طرح ترافیک برای ورود به محدوده طرح از ساعت ۱۳ آزاد است و تردد آنها جهت بازگشت رایگان است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند