سفری ارزان در تعطیلات نوروز 98

تخفیفان

با توجه به این که برنامه‌ریزی دقیق تورهای نوروزی و تهیه بلیط قطار، رزرو هتل، خدمات گردشگری در طی سفر و… کاری سخت است، تخفیفان با همکاری شرکت‌ها و موسسات فروش بلیط و هتل، خدمات بی‌نظیر تور نوروزی 98 را برای مسافران نوروزی فراهم کرده است.

بهار با تمام زیبایی و طراوتش نزدیک است و مژده سفر و تور نوروزی را در بزرگترین تعطیلات نوروزی ایرانیان به همراه دارد. گردش و مسافرت در نوروز جزء لاینفک فرهنگ و آداب و رسوم ایرانیان است. تب گردش هر ساله با نزدیک شدن به بهار افزون می‌شود. انسان چه شاد باشد و چه غمگین سفر را ذاتا دوست دارد. امروزه با توجه به اینکه اکثر خانواده‌ها وسیله شخصی دارند سفر راحت‌تر و سهل‌تر از گذشته انجام می‌شود. شاید خیلی‌ها فکر کنند به دلیل داشتن وسیله شخصی این روزها کمتر کسی پیگیر تورهای مسافرتی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، ولی با توسعه و گسترش صنعت گردشگری و ارائه امکانات بی‌نظیر در تور نوروزی باعث شد تا گردشگران قبل از تصمیم به سفر شخصی، تحقیقاتی درباره تور نوروزی انجام دهند و سپس تصمیم بگیرند.

در نهایت با توجه به برنامه‌ریزی دقیق تورهای نوروزی و تهیه بلیط قطار، رزرو هتل، خدمات گردشگری در طی سفر، امکان بازدید از مناطق توریستی مقصد، امکان بازدید از اماکن تاریخی و مذهبی، معرفی رستوران‌های مناسب و بهداشتی با غذاهای لذیذ محلی و… مجاب شدند که سفر با تور نوروزی از بسیاری جهات برای آنها کم هزینه‌تر و مقرون به صرفه است.

واقعیت این است که رقابت در بین مجریان تور نوروزی جهت جذب مسافر نوروزی زیاد است و برای این که شانس انتخاب شدن را از دست ندهند خدمات بسیار متنوع و جذابی را برای گروه‌های مختلف هدف ارائه می‌کنند خدماتی که هم اقشار کم درآمد و هم اقشار پردرآمد بتوانند از آن بهره ببرند.

برای پیشی گرفتن از رقبا در جذب مسافر مزیت رقابتی را فراهم می‌کنند تا دلیل انتخاب‌شان توسط گردشگران و مسافران نوروزی باشد.

در این میان مسافران برای راحتی و آرامش خود و خانواده‌شان بهتر است قبل از هر تصمیمی نوع خدمات و نحوه ارایه خدمات تور نوروزی مورد نظر خود را با سایر رقبای موجود در بازار مقایسه کنند تا بتوانند تصمیم بهتری را برای داشتن مسافرتی لذت‌بخش بگیرند.

بلیط قطار، بلیط قطار ارزان، رزرو هتل:

جمع‌آوری اطلاعات پیش از سفر درباره تهیه بلیط قطار و رزرو هتل توسط مسافر زمان‌بر و وقت‌گیر است لذا پیشنهاد می‌شود از سایت تخفیفان که ارائه‌دهنده خدمات بی‌نظیر تور نوروز 1398 است و در این راستا از ابتدای سفر تا مقصد همراه مسافران و گردشگران خواهد بود اطلاعات درستی برای تهیه بلیط قطار ارزان، رزرو هتل و سایر خدمات مسافرتی دریافت کنند.

سفر نوروزی در تعطیلات بهار 1398 لذت و هیجان خاص خود را دارد و می‌تواند شما را با آداب و رسوم و فرهنگ شهرهای مختلف آشنا کند. حال اگر برنامه‌ریزی دقیق و منظمی هم در پس این تفریحات و گردش‌ها باشد. این لذت صد چندان خواهد شد.

مشاوره قبل از سفر کمک خواهد کرد تا در تهیه امکانات سفر بهتر و خاطره‌انگیزتر موفق شود. یکی از نگرانی‌های عمده مسافران نوروزی تهیه بلیط قطار ارزان و رزرو هتل است. از آنجایی که بسیاری از مجریان تور نوروزی تعداد زیادی مسافر نوروزی دارند لذا تخفیفان با شرکت‌ها و موسسات فروش بلیط و هتل‌های مناسب قراردادی تنظیم کرده تا با توجه به سلیقه و بودجه مسافر برای تهیه بلیط قطار و رزرو هتل اقدام کنند و این یک فرصت استثنایی برای گردشگران نوروزی است تا با انتخاب بهتر، سفری بهاری‌تر از همیشه را تجربه کنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند