سود سهام عدالت یک ماه دیگر واریز می‌شود؟ – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

سود سهام عدالت یک ماه دیگر واریز می‌شود؟

.jpg 3

مسئولان تاکنون چندین بار وعده واریز مرحله دوم سود سهام عدالت را داده‌اند، آخرین وعده را وزیر اقتصاد داده و گفته قبل از عید قربان واریز می‌شود. آیا تا یک ماه دیگر این سود واریز می‌شود؟

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق آخرین وعده مسئولان قرار است سود سهام عدالت تا قبل از عید قربان یعنی ۳۰ تیر ماه به حساب سهامداران واریز شود. قبل از این چندین بار وعده دادند ولی واریز نشد.

در ابتدا قرار بود که قبل از عید کل سود سهام عدالت واریز شود، اما اینطور نشد. نهایتا شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اعلام کرد که ۵۰ درصد از سود را قبل از عید واریز می‌کند و مابقی به بعد از عید موکول می‌شود.

چند روز قبل از عید نیمی از سود واریز شد، قرار بود بعد از نوروز ۵۰ درصد دوم واریز شود که انجام نشد. پس از آن مسئولان گفتند که قبل از ماه رمضان این پول واریز می‌شود. نه تنها این وعده نیز عملی نشد بلکه وعده واریز در ماه رمضان و شب عید فطر نیز به نتیجه نرسید.

سپس وزیر اقتصاد گفت که واریز مرحله دوم سود سهام عدالت قبل از عید قربان یعنی ۳۰ تیر انجام می‌شود. سهامداران این وعده را نیز باور ندارند. برخی نیز می‌گویند فروش سهام عدالت کمک بیشتری به هزینه‌هایشان می‌کند و بهتر است مسئولان به فکر شروع دوباره فروش سهام باشند.

اما وعده واریز سهام عدالت در تیر ماه در حالی است که دولت دوازدهم تنها یک ماه دیگر بر سر کار است و برخی می‌گویند شاید در این مدت این سود واریز نشود و دولت بعدی چنین کاری را در اولین روزهای آغار به کار خود شروع کند.

«لطفا فروش سهام عدالت را آزاد کنید»

«به اخرتیرماه که رسیدیم دوباره سهام داران پشیمان میشوندوعده ی دروغ ندهیدبزاریدتاهمان روز»

« این همه وعده الکی به مردم ندهین شما که سودراواریز نمیکنین»

«سود مرحله دوم سهام رو نمیدن میگن شرکتها نمیریزن به حساب چ ا وادارشون نمیکنید که بریزن به حساب چطور مردم بدبخت رو اگر قسط وام ندن جریمه میکنید زورتون به شرکتا نمیرسه ؟؟!!!!»

«والا گفتند سود سهام عدالت مرحله ی اول قبل از نوروز پرداخت شد ولی به ما ندادن سراغش رو گرفتیم اما جوابی نشنیدیم»

نظرات