موضوعات داغ:
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

آغاز پرداخت سود سهام عدالت از فردا / سود سهام عدالت 98 چقدر است؟

آغاز پرداخت سود سهام عدالت از فردا / سود سهام عدالت 98 چقدر است؟

طبق آنچه که پیش از این اعلام شده بود، بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مقرر است فردا سوم اسفند ماه پرداخت سود سهام عدالت به دارندگان این سهام آغاز شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق آنچه که پیش از این اعلام شده بود، بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مقرر است فردا سوم اسفند ماه پرداخت سود سهام عدالت به دارندگان این سهام آغاز شود.

اواخر بهمن ماه امسال، رئیس سازمان خصوصی‌سازی از واریز ۲۰۵ هزار تومان سود علی‌الحساب سهام عدالت از سوم اسفند خبر داد و گفت آخرین گروه تا پایان اسفندماه، سود خود را دریافت خواهند کرد.

علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی‌سازی در مورد واریز سود سهام عدالت گفته بود: از سوم اسفند ۹۸ به ازای هر سهم یک میلیون تومانی سهام عدالت، به صورت علی‌الحساب ۲۰۵ هزارتومان سود واریز می‌کنیم.هنوز بخشی از سود شرکت‌های سرمایه‌پذیر عدالت دریافت نشده است و این مبلغ را فعلا پرداخت می‌کنیم تا بعدا که سود کامل شرکت‌ها دریافت شد، سود قطعی برای عملکرد سال ۹۷ به حساب مشمولان سهام عدالت واریز می‌شود.

طبق گزارش تسنیم، رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی گفته بود: واریز سود مرحله سوم سهام عدالت برای عملکرد سال ۹۷ از سوم اسفندماه انجام می‌شود و آخرین گروه تا پایان اسفندماه سال جاری، سود سهام عدالت خود را دریافت خواهند کرد. سود ۲۰۵ هزار تومانی علی‌الحساب برای دارندگان سهام کامل عدالت، یعنی ارزش اسمی یک میلیون تومانی خواهد بود، اما کسانی که ارزش سهام عدالت آنها ۵۳۲ هزار تومان است، به همان نسبت سود واریزی کم می‌شود.

بدین ترتیب از روز شنبه، سوم اسفند ماه قرار است پرداخت سود سهام عدالت آغاز شود و تا پایان اسفند ماه امسال نیز ادامه خواهد داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند