شاخص بورس ۳۲۶ واحد رشد کرد

شاخص بورس ۳۲۶ واحد رشد کرد

تجارت نیوز: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲۶واحد رشد کرد و به ارتفاع ۷۴ هزار واحد بازگشت. در پایان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۱۰۹۹میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۵۰میلیارد تومان در ۶۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش ۳۲۶واحدی در ارتفاع ۷۴ هزار و

تجارت نیوز: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲۶واحد رشد کرد و به ارتفاع ۷۴ هزار واحد بازگشت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد ۱۰۹۹میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۵۰میلیارد تومان در ۶۲هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با ثبت افزایش ۳۲۶واحدی در ارتفاع ۷۴ هزار و ۱۹۴واحد قرار گرفت.

بیشترین تاثیر مثبت بر افزایش دماسنج بازار سهام نیز به نام نمادهای معاملاتی پارسان، شبندر و شپنا شد و در مقابل نمادهای معاملاتی رمپنا، تاپیکو و حکشتی با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص شدند.

شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز مثبت و متعادلی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۱۱۸واحد، کل (هموزن) ۳۱واحد، قیمت(هم وزن) ۲۵ واحد، آزادشناور ۵۶۹ واحد و شاخص بازار اول ۳۷۷ واحد رشد کردند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران نیز با معامله ۲۷۴میلیون ورقه به ارزش ۷۹ میلیارد تومان در ۲۴هزار نوبت، آیفکس ۱٫۶ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۷۷۲واحد قرار گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند