موضوعات داغ:
دبير کل اتاق بازرگانی ايران در گفتگو با تجارت‌نیوز پاسخ داد:

شرایط جدید شرکت در انتخابات اتاق بازرگانی / چه کسانی می‌توانند در انتخابات اتاق رای دهند؟

شرایط جدید شرکت در انتخابات اتاق بازرگانی / چه کسانی می‌توانند در انتخابات اتاق رای دهند؟

دبير کل اتاق بازرگانی ايران می‌گوید: در انتخابات اتاق‌های بازرگانی افرادی که سابقه عضویتشان 18 ماه است، می‌توانند در نهمین دوره اتاق بازرگانی شرکت کنند.

دبير کل اتاق بازرگاني ايران درباره این پرسش که انتخابات نهمین دوره اتاق بازرگانی نسبت به دوره‌های گذشته چه تفاوت‌هایی دارد؟ به تجارت‌نیوز گفت: یکی از وجه تمایز نهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی افزایش سابقه عضویت رای‌دهندگان حقیقی است. در این دور مصوبه شورای عالی نظارت بر انتخابات اتاق حاکی از آن است که سابقه عضویت رای‌دهندگان حقیقی، باید 18 ماه باشد.

عليرضا اشرف افزود: در انتخابات اتاق‌های بازرگانی افرادی که دارای کارت عضویت و کارت بازرگانی هستند با توجه به سابقه اعلام‌شده، می‌توانند به افراد منتخب خود رای دهند. هدف از افزایش ماه‌های سابقه عضویت جلوگیری از شبهات مطرح شده است.

او اظهار کرد: طی هفته‌های گذشته شبهاتی مبنی بر تخلفات دو هزار و 600 کارت بازرگانی مطرح شد و عده‌ای در آستانه انتخابات اتاق بازرگانی اعلام کردند که این دوره از انتخابات ابهاماتی دارد که حال به منظور جلوگیری از برخی شایعات اقدامات جدیدی برای کسانی که می‌توانند در انتخابات اتاق رای دهند، انجام شد.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند