فراخوان بخش کودک و نوجوان سومین جشنواره سفرنگاری ناصرخسرو

فراخوان بخش کودک و نوجوان سومین جشنواره سفرنگاری ناصرخسرو منتشر شد. به کجا سفر کرده‌اید؟ در سفر چه دیده‌اید که در یادتان مانده است؟ آیا از سفرتان، سفرنامه، نوشته، عکس یا فیلمی تهیه کرده‌اید؟   سفر بعدی، فرصت خوبی است تا خاطره‌هاتان را با نوشتن، یا هر روش دیگری که دوست دارید، مثل: فیلم، عکس،

فراخوان بخش کودک و نوجوان سومین جشنواره سفرنگاری ناصرخسرو منتشر شد.

به کجا سفر کرده‌اید؟
در سفر چه دیده‌اید که در یادتان مانده است؟
آیا از سفرتان، سفرنامه، نوشته، عکس یا فیلمی تهیه کرده‌اید؟
 
سفر بعدی، فرصت خوبی است تا خاطره‌هاتان را با نوشتن، یا هر روش دیگری که دوست دارید، مثل: فیلم، عکس، نقاشی، ثبت کنید و تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۳ برای «سومین جشنواره سفرنگاری ناصر خسرو» بفرستید.
«سومین جشنواره سفرنگاری ناصر خسرو»، بخشی ویژه را به کودکان و نوجوانان اختصاص داده است. علاقه‌مندان بین ۸ تا ۱۵ سال می‌توانند آثار خود با موضوع سفر را برای این بخش از جشنواره بفرستند. فقط یادتان باشد که اگر می‌خواهید در این جشنواره شرکت کنید، ابتدا خودتان یا با کمک والدین یا دوستانتان در سایت جشنواره ثبت‌نام کنید. همچنین آثاری که برای جشنواره ارسال می‌کنید، با مشخصات کامل خودتان، یعنی: نام و نام خانوادگی، شماره تماس و سنتان همراه باشد و بنویسید که برای بخش کودک و نوجوان جشنواره فرستاده‌اید. هر نفر می‌تواند حداکثر با سه اثر در جشنواره شرکت کند.
منتظر آثار خوبتان هستیم.
 
 
جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک http://www.safarnegar.com مراجعه نمایید
 
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند