جزئیات فروش اقساطی خودروی جک S3 – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش‌بینی بازار مسکن در نیمه دوم سال/ وقت خرید خانه است؟

جزئیات فروش اقساطی خودروی جک S3

S3

شرکت کرمان موتور از فردا ۱۵ آبان فروش اقساطی جک s۳ را به مدت ۱۰ روز آغاز می‌کند که قیمت جک s3 مدل ۱۴۰۰ در این طرح ۵۲۸ میلیون تومان اعلام شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت کرمان موتور جدیدترین طرح فروش جک اس۳ را از تاریخ ۱۵ آبان ۱۴۰۰ آغاز می‌کند و تا ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ادامه دارد که در قالب آن فروش اقساطی این خودرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح قیمت جک s3 مدل ۱۴۰۰ برابر ۵۲۸ میلیون تومان اعلام شده و لازم است در ابتدا متقاضیان مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت به حساب شرکت واریز کنند.

باقی مبلغ طی مدت یک یا دو سال به صورت اقساط چهار و هشت مرحله ای (هر سه ماه یک چک) پرداخت خواهد شد. مبلغ چک سه ماهه در روش خرید اقساطی یک ساله برابر ۵۸ میلیون و ۹۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است. این رقم برای اقساط دوساله به ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد.

البته مبلغ قسط آخر در هر دو روش اندکی کمتر از مبالغ مذکور خواهد بود. سند خودرو نیز تا پایان این مدت در رهن شرکت باقی خواهد ماند.

موتور

طبق اعلام کرمان موتور، موعد تحویل جک اس ۳ در این طرح برابر ۶۰ روز کاری بوده و میزان یک درصد ماهیانه به عنوان جریمه تاخیر در تحویل خودرو در نظر گرفته شده است. تنها رنگ‌های موجود برای جک اس۳ نیز سفید یا مشکی خواهد بود.

منبع: اقتصادآنلاین

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودرو تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات