تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

مشتریان بانک انصار منتظر پاسخ مسئولان / چرا پول سهام عدالت واریز نمی‌شود؟

مشتریان بانک انصار منتظر پاسخ مسئولان / چرا پول سهام عدالت واریز نمی‌شود؟

بسیاری از مشتریان بانک انصار نسبت به عدم واریز پول سهام عدالت خود معترض هستند، اما به نظر می‌رسد علت تاخیر در بانک نیز همانند بانک‌های دیگر است و احتمالا این بانک وجوه را تا هفته آینده واریز کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بسیاری از سهامداران سهام عدالت که برای فروش سهام خود به بانک انصار مراجعه کرده‌اند نسبت به عدم دریافت پول این سهام معترض هستند.

برخی از مشتریان بانک انصار نیز می‌گویند که مبلغ بسیار کمی برای آنها واریز شده است، اظهارات برخی از سهامداران را که در کامنت‌های آنها می‌خوانید.

«چرا بانک انصار بعد این مدت ۱۶۴ هزار تومان فقط واریز کرده؟»

«بعد از ظهر امروز بانک انصار مبلغ ۱۶۴ هزار تومان واریز کرد بعد این مدت چرا کم!!!»

«من بانک انصار یک ماه هست ثبت‌نام کردم پولمو ندادن چرا چرا رسیدگی کنید»

«همه مسئولین بانکا جواب دادن الا بانک انصار، قرار بود از سوم واریز داشته باشن، ولی متاسفانه هنوز خبری نیست،»

اما در این بین برخی از مشتریان که پیگیر علت عدم واریزی وجه حاصل از فروش سهام عدالت خود از شعب بانک انصار شده‌اند، نوشته‌اند:

«به کارگزاری بانک انصار زنگ زدم خیلی محترمانه گفتن فروختیم پولش هفته بعد واریز میشه»

« دوستان کسانی که بانک انصار هستن میخوان پیگیری کنن با شماره تلفن ۰۲۱۴۳۳۶۴ تماس بگیرن داخلی ۲۰۳ من زنگ زدم امروز گفت تا هفته بعدی سه شنبه تمام واریزی ها انجام میشه.»

«رفتم شعبه مرکزی معاون شعبه گفت: ماهم پیگیر هستیم و از دو‌طرف فشار رومونه ولی قول داد تا اخرهفته یا نهایت اول هفته بعد پول رو واریز میکنن…»

از سوی دیگر نیز پیگیری‌های تجارت‌نیوز حاکی از این است که علت عدم واریزی پول سهام عدالت بانک انصار همانند دیگر بانک‌هاست.

مشکلی که در حال حاضر کارگزاری‌ها برای واریز پول سهام عداالت دارند در مواردی به نادرست بودن یا عدم تطابق اطلاعات بانکی سهامداران مربوط می‌شود، یعنی شماره شبا حساب بانکی سهامدار با کد ملی ولی تطابق ندارد.

اما دلیل مهم‌تر که به نطر می‌رسد درباره بسیاری از سهامداران که پول سهام خود را دریافت نکرده‌اند را دربرمی‌گیرد، فرایند فروش سهام عدالت است.

یعنی بانک انصار نیز همانند دیگر بانک‌ها در انتظار دریافت لیست از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی هستند.

بانک‌هایی مثل تجارت، صادرات، کشاورزی، ملی و ملت نیز علت اصلی عدم واریز پول سهام عدالت را در فرایند فروش و انتطار برای لیست فروش و واریز وجوه از سوی شرکت سپرده‌گذاری اعلام کردند.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند