گزارش مخاطبان از وضعیت آزادسازی بخش دوم سهام عدالت

30درصد دوم سهام عدالت قابل فروش نیست!

30درصد دوم سهام عدالت قابل فروش نیست!

فروشندگان ۳۰ درصد دوم سهام عدالت به در بسته خوردند و درخواست فروش بخش دوم سهام عدالت‌شان با پیغام خطای درگاه‌های بانکی و کارگزاری‌ها مواجه شد.

30 درصد دوم سهام عدالت همچنان غیرقابل فروش است. این در حالی است که حسن روحانی، رییس جمهوری گفته بود که ۳۰ درصد دوم سهام عدالت برای کسانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند از عید غدیر قابل فروش است و سهامداران می‌توانند درخواست فروش خود را تا سقف ۶۰ درصد از ارزش سهام خود را ثبت کنند.

مخاطبان تجارت‌نیوز گزارش داده‌اند که اقدام آنها برای فروش 30 درصد دوم سهام عدالت ناکام مانده است و متقاضیان فروش سهام عدالت نه از طریق درگاه‌های بانکی و نه از طریق کارگزاری‌ها نتوانسته‌اند سهام عدالت خود را بفروشند.

علاوه بر این، تعداد زیادی از متقاضیان فروش سهام عدالت همچنان از انتظار طولانی‌شان برای دریافت پول فروش 30 درصد اول سهام عدالت شاکی‌اند. با وجود این، حسین فهیمی، سخنگوی ستاد آزادسازی سهام عدالت گفته است که ۹۶ درصد از فروشندگان سهام عدالت پول خود را دریافت کرده‌اند و فقط چهار درصد آنها پول‌شان را نگرفته‌اند که آن هم به دلیل درج اطلاعات نادرست شماره همراه و شماره شبا و … در فرم‌های فروش سهام عدالت بوده است.

فهیمی همچنین تاکید کرده است هر مشمولی که این اطلاعات را درست وارد نکرده سریع به سایت سهام عدالت مراجعه و اطلاعات خود را تصحیح کند.

در ادامه گزارش برخی مخاطبان تجارت‌نیوز درباره فروش بخش دوم سهام عدالت‌ آنها را می‌خوانید:

– «سلام چرا نمی‌شه سی درصد دوم رو فروخت همش میزنه درخواست شما تکراری است اگه کسی اطلاع داره بگه»

«دوستان کسی امروز تونسته ۳۰ درصد دوم رو بفروشه؟؟؟ کارگزارم بانک ملت هست همش میزنه درخواست تکراری!!! کسی میدونه چرا؟»

– «شماره مو تغییر دادم اما نمیتونم ۳۰درصد سهاممو بفروشم با وجود اینکه ویرایش کردم شماره مو اما باز همون شماره قبلیه!!!!!!! الان زنگ زدم ۱۵۶۹ میگه هنوز بانک ها و کارگذاریها بروز رسانی نشده باید صبر کنید.گفتم ۷۰ روزه من صبر کردم کی بروز رسانی میشه؟میگه من اطلاعی ازکارگذاری و بانکها ندارم»

– «امروز ۱۹ مرداد اصلا نمیشه ۳۰ درصد دوم را ثبت فروش زد من ۳۰ درصد اول را توی فارابی زدم الان برای مابقی مشکل دارم هنوز ازاد نشده»

– «واسه منم همینجوریه نمی تونم تو مفید ۳۰ درصد دوم بفروشم»

– «آقا هرکی ۳۰ درصد بعدی رو هم فروخته ! لطفی کنه بگه چطور !!! چون ما به هر سایت و کارگزاری که اقدام کردیم واسه فروش ۳۰ درصد دوم یا گفت تکراریه درخواستت اصلیه بقیشونم گفتن کارگزار قبلا براش تعیین شده ! خب بلاخره میشه فروختش یا نه چیه این اخه»

– «سلام…چرا سی درصد دوم رو نمیشه فروخت مگه امروز ازاد نشده ؟؟میزنه درخواست تکراری است»

– «سلام چرا هرچه درخواست میدیم داخل ایوا میزنه تکراری»

– «سلام چرادرخواست فروش ۳۰درصددوم قبول نمیکنه و میزنه درخواست تکرایه لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون تجارت نیوزعزیز»

برای اطلاعات بیشتر درباره فرآیند واریز پول فروش سهام عدالت صفحه اختصاصی سهام عدالت را بخوانید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند