متولیان فوتبال خبر دادند:

قراردادهای بالای ۸ میلیارد ثبت نمی‌شود

قراردادهای بالای ۸ میلیارد ثبت نمی‌شود

با توجه به رقم‌های عجیب و غریب قراردادهای جابه‌جایی بازیکنان، متولیان فوتبال تصمیم گرفته‌اند قراردادهای بالای ۸ میلیارد تومان را ثبت نکنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، روزهای گذشته اخبار مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان جدید برای فصل جدید در رسانه‌ها منتشر شده که رقم‌های سرسام‌آوری را نشان می‌دهند. حالا متولیان امر تصمیم دارند قراردادهای بالای ۸ میلیارد تومان را ثبت نکنند.

به نقل از آخرین خبر،  این وضعیت باعث شده تا برخی از باشگاه ها نتوانند در نقل و انتقالات حضور پرقدرتی داشته باشند و یا برخی هم به‌دلیل این وضعیت فاجعه بار فعالیت خاصی نداشته‌اند.

در ارقام اعلامی گفته می شود قراردادهای ۱۸ تا ۲۰ میلیاردی هم ردوبدل شده است که همین ریخت و پاش‌ها باعث شده تا متولیان فوتبال به فکر چاره بیفتند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد متولیان فوتبال تصمیم گرفته‌اند قراردادهای بالای ۸ میلیارد تومان را ثبت نکنند و برای اجرایی شدن این تصمیم هم برنامه‌ریزی گسترده‌ای انجام شده تا هیچ باشگاهی راه فرار نداشته باشد.

حالا باید دید واکنش رسمی مسئولان فوتبالی برای عدم ثبت قرارداد بالای ۸ میلیارد چیست و چه راهکاری برای اجرایی شدن آن دارند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند