موضوعات داغ:
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن پاسخ داد:

قیمت آهن پس از تعطیلات عید نوروز چه می‌شود؟

قیمت آهن پس از تعطیلات عید نوروز چه می‌شود؟

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن می‌گوید: با توجه به شیوع ویروس کرونا ممکن است قیمت آهن تا اردیبهشت ۱۳۹۹ روند نزولی داشته باشد؛ چرا که فعالان بازار هیچ داد و ستدی ندارند.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است قیمت آهن پس از تعطیلات نوروز دوباره ارزان شود؟ به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا ممکن است قیمت آهن تا اردیبهشت ۱۳۹۹ روند نزولی داشته باشد؛ چرا که فعالان بازار هیچ داد و ستدی در امور کسب و کارشان ندارند. زمانی که وضعیت بازار در رکود به سر می‌برد ممکن است که برخی از فعالان بازار برای تامین هزینه‌های جاری کالای خود را زیر قیمت بفروشند.

حمیدرضا رستگار در توصیه‌ای به سازمان امور مالیاتی اظهار کرد: در این شرایط خاص فعالان بازار بیشترین خسارت را از شیوع ویروس کرونا دیدند. توصیه ما به سازمان امور مالیاتی این است که برای حفظ مشاغل در سال ۹۹ باید تنفس‌های مالیاتی برای تمامی فعالان اقتصادی به ویژه صنف آهن در نظر گرفته شود، چنانچه تنفس مالیاتی به مشاغل اعمال نشود نیمه نخست سال ۹۹ موج عظیم تعطیلی کارگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی را شاهد هستیم.

او با اشاره به قیمت آهن تصریح کرد: قیمت آهن در اسفند ماه هزار تومان ارزان شد. در حال حاضر قیمت هر کیلو آهن حدود شش هزار و ۳۰۰ تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند