قیمت امروز رانا پلاس چقدر است؟

قیمت امروز رانا پلاس چقدر است؟

در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو که تا روز جمعه ۲۳ مهر ماه فرصت ثبت نام برای آن وجود دارد قیمت رانا پلاس ۱۸۰ میلیون تومان است. اما این خودرو در بازار چقدر قیمت دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو که تا روز جمعه ۲۳ مهر ماه فرصت ثبت نام برای آن وجود دارد قیمت رانا پلاس ۱۸۰ میلیون و ۳۹۱ هزار و ۸۱۱ تومان است. اما این خودرو در بازار چقدر قیمت دارد؟

آخرین نرخ‌ها در بازار که توسط سایت‌های مختلف گزارش شده بیانگر این است که قیمت رانا پلاس در بازار حدود ۲۶۸ میلیون تومان قیمت دارد. این درحالیست که در شهریور ماه با جدی شدن آزادسازی واردات خودرو قیمت این خودرو برای مدتی نزولی شد اما پس از به ثمر نرسیدن این طرح و اظهارات صریح وزیر صمت مبنی بر مخالفت با آزادسازی واردات خودرو مجددا قیمت این خودرو نیز به مانند دیگر خودروهای بازار گران شد.

در همین دوره شهریور ماه میزان تولید خودروسازان ۱۲ درصد بیشتر از شهریور ماه سال قبل شد و میزان فروش آنها هم حتی از تولید سبقت گرفت و بخشی از خودروهای دپویی را وارد بازار کردند. با این حال قیمت خودرو نزولی نشد و تنها طرح آزادسازی واردات خودرو کمرنگ شد.

در طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو، خودروهای دیگری نیز به فروش می‌رسند که جزئیات آن را می‌توانید در گزارش «فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو مهر ۱۴۰۰» بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند