گزارش تجارت‌نیوز از قیمت امروز خودرو

خودروهای خارجی کارکرده بالای ۵۰۰ میلیون تومان / سراتو ۶۳۴ میلیون

خودروهای خارجی کارکرده بالای ۵۰۰ میلیون تومان / سراتو ۶۳۴ میلیون

بنا بر قیمت‌های موجود در بازار خودرو و اطلاعات به دست آمده، لیستی از خودروهای کارکرده خارجی در محدوده قیمتی ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودروهای خارجی در چند روز گذشته با نوسانات کمی همراه بودند. بر اساس اطلاعات به دست آمده از قیمت خودروهای کارکرده خارجی، کدام خودروها در محدوده قیمتی ۵۰۰ میلیون تا ۷۰۰ میلیون تومان قرار دارند؟

همچنین دیروز مدیر عامل گروه بهمن از اولین مرحله فروش فیدلیتی در یکم تیر ماه خبر داد و گفت: فیدلیتی در مدل پنج سرنشین با قیمت ۶۵۵ میلیون و مدل هفت سرنشین با قیمت ۶۷۰ میلیون به صورت نقدی به فروش می‌رسد.

با توجه به قیمت اعلام شده برای خودروی جدید بهمن موتور، خودروهای هم قیمت با این خودرو در بازار کدامند؟

بنا بر آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، هایما S5 با قیمت ۵۱۸ میلیون تومان، چری تیگو ۵ اکسلنت با قیمت ۵۲۶ میلیون تومان، چری تیگو ۵ IE با قمیت ۵۳۳ میلیون تومان و خودرو ۵۶۳ میلیون تومان معامله می‌شوند.

قیمت خودرو هایما S7 اتوماتیک توربو ۱۸۰۰ سی‌سی، ۵۷۹ میلیون تومان ثبت شده است.

همچنین کیا سراتو اتوماتیک ۲۰۰۰ سی‌سی مونتاژ با قمیت ۶۳۴ میلیون تومان و پژو ۲۰۰۸ با قیمت ۷۱۶ میلیون تومان گران‌ترین خودروها در بین خودروهای نام برده در جدول زیر هستند.

در جدول زیر لیست خودروهای کارکرده خارجی در محدوده ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان را مشاهده می‌کنید.(این آمار برای ماشین‌های مدل ۱۳۹۷ به بعد است.)(قیمت‌ها مربوط به خودروهای با کارکرد بیشتر از ۱۰هزار کیلومتر است.)

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند