اکسکوینو
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

وام بلاعوض ۱۳۰ میلیونی خرید هایما s7 / قیمت هایما s7 چند است؟

هایما S۷

طرح فروش فوق‌العاده هایما S۷ پلاس از امروز ۱۲ آبان ماه آغاز شده است. قیمت کارخانه هایما S۷ پلاس ۶۷۵ میلیون تومان است. اما قیمت هایما S۷ پلاس در بازار ۸۰۸ میلیون تومان است. این یعنی سود ۱۳۳ میلیونی خریداران این خودرو.

به گزارش تجارت‌نیوز، در طرح فروش فوق‌العاده آبان ماه ایران خودرو، هایما S۷ پلاس با قیمت قطعی ۶۷۵ میلیون تومان و موعد تحویل سه ماهه به بازار عرضه می‌شود.

به عبارت دیگر قیمت کارخانه هایما S۷ پلاس ۶۷۵ میلیون تومان است. این در حالی است که قیمت بازار آزاد هایما S۷ پلاس امروز ۱۲ آبان ماه حدود ۸۰۸ میلیون تومان است.

این نشان می‌دهد که بین قیمت بازار آزاد و کارخانه هایما S۷ پلاس ۱۳۳ میلیون تومان اختلاف وجود دارد. از طرف دیگر، این طرح فروش فوق‌العاده بدون قرعه‌کشی انجام می‌شود.

بر این اساس تمام افرادی که بتوانند قبل از تکمیل ظرفیت این خودروی شاسی‌بلند را ثبت‌نام کنند، می‌توانند ظرف سه ماه ۱۳۳ میلیون تومان سود کنند. سودی که به نظر می‌رسد مانند وام بلاعوض ایران خودرو به متقاضیان این خودرو است.

نکته مهم در طرح‌های فروش فوق‌العاده دو خودروساز این است که آنها مدام بر زیان ۱۰۰ هزار میلیارد تومانی خود تاکید می‌‌کنند و می‌گویند قیمت‌گذاری دستوری باعث زیان انباشته آنها شده است.

اما از سوی دیگر در مدت اخیر این دو خودروساز مدام طرح‌های فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یک ساله خودرو را اجرا کرده‌اند.

ثبت‌نام برای طرح فروش فوق‌العاده هایما S۷ پلاس از امروز ۱۲ آبان ماه آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

متقاضیان برای شرکت در طرح فروش فوق‌العاده آبان ماه ایران خودرو می‌توانند می‌توانند از طریق سایت esale.ikco.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند