محمدباقر نوبخت:

لایحه بودجه ۱۴۰۰ در زمان مقرر تقدیم مجلس می‌شود

لایحه بودجه ۱۴۰۰ در زمان مقرر تقدیم مجلس می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: لایحه بودجه سال آینده با اصلاح ساختار در زمان مقرر (۱۶ آذر) به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدباقر نوبخت در گفتگوی زنده در فضای مجازی، گفت: مجلس شورای اسلامی اعلام کرده که آمادگی دارد اصلاح ساختار بودجه را در لایحه بودجه ۱۴۰۰ انجام دهد و ما از شنیدن این خبر خوشحال هستیم.

وی گفت: برنامه اصلاح ساختار چند سالی است که آماده شده است و ما می‌توانیم در بودجه سال آینده اعمال کرده و مجلس نیز تصویب کند.

نوبخت درباره انجام سفرهای استانی بعداز بهبودی بیماری گفت: سفرهای استانی تکمیل کننده کار دولت است و ما نیز تلاش می‌کنیم تا طر ح‌های نیمه‌کاره را به اتمام برسانیم، بنابراین بعد از بهبودی کامل سفرهای استانی را از سر می‌گیریم.

وی درباره حق فوق‌العاده ویژه کادر درمان گفت: به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شده است که فوق‌العاده ویژه را هر زمان که بتواند اجرا بکند، با آن موافقت می‌کنیم و بودجه آن را تامین خواهیم کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: اجرای حق فوق‌العاده ویژه کادر درمان از زمان تصویب قابل پرداخت بوده و از اول مهر یا اول سال محاسبه نخواهد شد.

نوبخت خاطر نشان کرد: پرداخت فوق‌العاده محدود به قشر خاصی نیست و هر کسی بهره‌مند نشده از این فوق‌العاده برخوردار خواهد شد.

 

منبع: مهر

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند