شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام كرد:

لغو بليت قطار بدون كسر هزينه

لغو بليت قطار بدون كسر هزينه

مسافرانی که قبل از تاریخ 3 اسفندماه نسبت به خرید بلیت قطار اقدام كرده‌اند و متقاضی کنسلی آن هستند، می‌توانند حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از تاریخ حرکت قطار خود به مراکز مجاز فروش بلیت مراجعه و نسبت به استرداد بهای بلیت «بدون کسر هزینه کنسلی» اقدام كنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در پی شیوع ویروس کرونا و کاهش سفرها، شرکت حمل و نقل ریلی رجا طرح استرداد بلیط قطار‌های مسافری برای محدوده زمانی ۹۸/۱۲/۳ لغایت ۹۹/۱/۱۶ بدون کسر هزینه کنسلی را ابلاغ کرد، متن این ابلاغیه به شرح زیر است:

۱- مسافرانی که متقاضی تغییر تاریخ سفر خود هستند، می‌توانند حداقل ۷۲ ساعت قبل از تاریخ حرکت خود با سامانه «صدای مسافر راه‌آهن» به شماره ۵۱۴۹-۰۲۱ تماس گرفته و نسبت به هماهنگی و تهیه بلیت جایگزین برای تاریخ مورد نظر خود اقدام کنند.

۲- مسافرانی که قبل از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ نسبت به خرید بلیت قطار اقدام كرده‌اند و متقاضی کنسلی آن هستند، می‌توانند از تاریخ ۹۸/۱۲/۷ لغایت ۹۸/۱۲/۲۹ و حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از تاریخ حرکت قطار خود به مراکز مجاز فروش بلیت مراجعه و نسبت به استرداد بهای بلیت «بدون کسر هزینه کنسلی» اقدام كنند.

۳- مسافرانی که قبل از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ اقدام به خرید بلیت قطار نموده و در ۴ روز گذشته (۹۸/۱۲/۳ لغایت ۹۸/۱۲/۶) نسبت به استرداد بلیت خود اقدام کرده‌اند، می‌توانند از تاریخ ۹۹/۱/۱۶ به مدت یک ماه با مراجعه به مرکز استردادکننده بلیت خود «هزینه کنسلی کسر شده» را دریافت كنند.

۴- ارائه اصل بلیط یا متن پیامک الکترونیک شده آن به همراه کارت ملی در زمان استرداد الزامی است.

۵- بلیت قطار‌های مسافری که از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ به بعد خریداری شده است، مشمول این طرح نبوده و استرداد آن بر اساس قوانین و مقررات مربوطه خواهد بود.

منبع: ميزان 

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند