اکسکوینو
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

در مجمع کدام شرکت‌های بورسی سود تقسیم شد؟ / سود نقدی ۲۰۰ ریالی شتران به سهامداران

بورس

در روزهای گذشته شرکت‌هاس بورسی مجامع خود را برگزار کردند. کدام شرکت‌های بورسی سود‌های مناسبی را تقسیم کردند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، یک ماه گذشته بورس رکورد بیشترین بادهی مثبت خود را نسبت با سال گذشته زد. در بین بازارهای موازی توانست عملکرد مثبتی را به جا بگذارد و سود بهتری را نصیب سهامداران بکند.

کارشناسان بازار سرمایه معتقدند در هفته‌های گذشته یکی از عوامل مهم رشد بازار برگزاری ماجمع و تقسیم سودهای شرکت‌های بورسی بوده است. بسیاری از شرکت‌ها یه دلیل روند تند تورم در کشور و افزایش قیمت دلار توانستند درآمد بهتری را کسب کنند. در نتیجه سودهای تقسیمی خوبی را به سهامداران خود دادند. اما در روزهای گذشته کدام شرکت‌ها مجمع برگزار کردند؟

_ در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پالایش نفت تهران(شتران) به ازای هر سهم این نماد سود نقدی ۲۰۰ ریال به سهامداران تعلق گرفت. همچنین در این مجمع صورت‌های مالی پالایش نفت تهران و گزارش هیات مدیره به تصویب رسید.

_ در مجمع شرکت صنعتی جام دارو(فجام)  صورت‌های مالی این شرکت و گزارش هیات مدیره به تصویب رسید. در دیگر بخش این رویداد سالانه همچنین به ازای هر سهم نماد «فجام» سود نقدی ۲۵۰ ریال تعلق گرفت.

_ شرکت آتیه داده پرداز(اپرداز) هم در مجمع عمومی عادی سالیانه خود به ازای هر سهم خود ۴۵۰ ریال سود تقسیم کرد. شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر هم در مجمع عمومی عادی سالیانه خود به ازای هر سهم ۱۵۱ ریال سود تقسیم کرد.

_ توسعه معادن روی ایران(کروی) در مجمع عمومی عادی سایانه خود ضمن تصویب صورت‌های مالی شرکت و گزارش هیات مدیره، به ازای هر سهم «کروی» سود نقدی ۱۰۰ تومان را تقسیم کرد.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند