محدودیت‌های ستاد کرونا برای روز ۱۳ بدر

محدودیت‌های ستاد کرونا برای روز ۱۳ بدر

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه برای ۱۳ فروردین تدابیر و تمهیدات خاصی داریم گفت: پلیس تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و به شهروندان توصیه می‌کنیم در شرایط حاضر از رفتن به مسافرت خودداری کنند.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار محمد شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا باحضور در استان آذربایجان شرقی و بازدید از یگان‌های انتظامی در جلسه قرارگاه مشترک امام رضا (ع) و نوروز ۱۴۰۰ ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و حلول سال جدید از تلاش‌ها و مجاهدت‌های پلیس آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر کرد.

او با بیان اینکه ناجا سازمانی مهم و اثرگذار در امنیت داخلی کشور می‌باشدافزود: نیروی انتظامی با برخورداری از تجهیزات هوشمند و مفید و به کار گیری کارکنان دین مدار و عدالت محور در حوزه‌های مختلف اجتماعی و امنیتی موفق و اثر بخش بوده است.

اوبه شاخص‌های امنیتی اشاره کرد و گفت:احساس امنیت، فراوانی و کنترل آمار جرایم از شاخصه‌های امنیتی هستند که استان آذربایجان شرقی به دلیل سابقه تاریخی و داشتن مردمانی متدین و بافرهنگ از استان‌های امن کشور در شمالغرب کشور به شمار می‌رود.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه افزود:در اجرای طرح نوروزی، ناجا روی سه محور پیشگیری از جرایم، کشف به موقع جرایم و مدیریت ترافیک برنامه ریزی و تمهیدات لازم را انجام و به کلیه فرماندهان انتظامی سراسر کشور ابلاغ کرده است.

سردار شرفی با بیان اینکه سرعت، صحت و دقت از مولفه‌های اصلی ماموریتی ناجا می‌باشند خاطرنشان کرد: افزایش ارتقاء احساس امنیت و آرامش در جامعه و برقراری نظم و اجرای قانون از مهمترین وظایف ذاتی پلیس در جامعه بشمار می‌رود.

او به مطالبه گری و مسئول سازی دیگر سازمان‌ها در بحث امنیت اشاره کرد و افزود: برابر ماده ۱۰۶ توسعه ششم کشوری هرنوع فعالیت و توسعه‌ای باید دارای پیوست انتظامی و امنیتی بوده و نظریه کارشناسان انتظامی در آن لحاظ تا در کنترل و کاهش جرایم قدم‌های موثرتری برداشته شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند