موضوعات داغ:

مردم نگران خرید میوه عید نباشند

مردم نگران خرید میوه عید نباشند

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه‌وتره‌بار شهرداری تهران از تنظیم بازار شش قلم میوه و صیفی‌جات در ایام عید خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم فرصت خرید برای مردم با آرامش فراهم شود و مردم نیز دغدغه‌ای نداشته باشند زیرا قیمت‌ها اگر کمتر نشود، بالا نخواهد رفت.

عبدالحسین رحیمی با بیان اینکه طرح تخفیفات نوروز ۹۷ سازمان میادین میوه‌وتره‌بار از ۲۵ اسفند آغاز شده و تا ۲۵ فروردین ادامه خواهد داشت،گفت: این تخفیفات در شش قلم محصول اصلی سیب زرد، سیب قرمز، پرتقال تامسون شمال، سیب‌زمینی، پیاز و گوجه‌فرنگی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: این تخفیفات همانطور که به مردم قول داده بودیم اعمال می‌شود و درحال حاضر نیز قیمت پرتقال در بازارها مانند تنظیم بازار شده است و در تمام غرفه‌های سطح شهر تهران در سازمان میادین پرتقال تامسون شمال به قیمت ۱۸۰۰ تومن که تنظیم بازار هم همین قیمت را بوده، عرضه می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه‌وتره‌بار شهرداری اضافه کرد: وفور محصول به لطف خدا خیلی خوب است. همچنین سیب قرمز و زرد را پایین‌تر از قیمت تنظیم بازار عرضه کردیم و نسبت به سطح شهر بسیار متفاوت است. کیفیت محصول هم قابل قبول و مناسب است و مردم نیز استقبال کردند.

رحیمی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم فرصت خرید را برای مردم با آرامش فراهم شود و مردم هم دغدغه‌ای نداشته باشند زیرا قیمت‌ها اگر کمتر نشود، بالا نخواهد رفت اظهار کرد: ساعت کاری میادین میوه‌وتره بار از ۸ صبح تا ۹ شب و در روز سه شنبه نیز از ۷:۳۰ صبح تا ۱۵:۳۰ بعد ازظهر خواهد بود.

 

منبع: ایسنا

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند