اکسکوینو
معاون سیاسی وزیر کشور:

مردم و مسئولان در شرایط اقتصادی کنونی مقاوم باشند

تجارت نیوز

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به وضعیت اقتصادی کنونی کشور گفت: مردم و مسئولان در این شرایط مقاوم باشند.

اسماعیل جبارزاده در مراسم تودیع و معارفه استاندار خراسان شمالی در بجنورد افزود: درحال حاضر هر خانواده در هر نقطه کشور همچون هسته مقاومتی می‌ماند که باید خود را در مقابل این شرایط مقاوم کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی با اشاره به جنگ اقتصادی که دشمنان علیه ایران درحال حاضر راه انداخته‌اند، ادامه داد: در دوره هشت سال دفاع مقدس دشمن درصدد بود تا با راه انداختن جنگ نظامی هستی نظام جمهوری اسلامی را ساقط کند و اکنون درصدد است تا با ایجاد مشکلات اقتصادی و وضع تحریم به این هدف شوم خود برسد.

جبارزاده تاکید کرد: اما با وحدت و یکپارچگی می‌توان دوباره این هدف شوم دشمن را نقش برآب کرد و دوباره دشمن را در دستیابی به یکی دیگر از اهداف خود ناامید کرد.

وی با اشاره به ضرورت کنارگذاشتن اختلاف‌ها تصریح کرد: همان طورکه در زمان جنگ حزب و جناحی وجود نداشت و یکرنگ در کنار یکدیگر ایستادیم، امروز نیز باید تمام ما همچون زمان جنگ یکرنگ با فرماندهی مقام معظم رهبری پیش برویم.

معاون سیاسی وزیر کشور خاطرنشان کرد: در این شرایط پیش آمده از مسئولان انتظار می‌رود تا همت بیشتری داشته باشند و اجازه ندهند تا به اقتصاد کشور آسیب وارد شود.

به گفته وی اقتصاد مقاومتی، صرفه‌جویی، حضور در مجموعه تولید همچون کشاورزی، کارخانجات و معادن نوعی مجاهدت در جهت حفظ نظام منتسب به دین اسلام است.

جبارزاده در رابطه با خراسان شمالی نیز گفت: مصوبات سفر رئیس‌جمهور به خراسان شمالی توجه بیشتری شده و پیگیری لازم را نیز خواهیم داشت و مواردی که از سوی مسئولان این استان در این جلسه اظهار شد به وزیر کشور اعلام خواهد شد.

محمدرضا خباز استاندار جدید خراسان شمالی در ادامه این مراسم گفت: مدیران خراسان شمالی وقتی نزد بنده می‌آیند برنامه‌های آینده خود را بیاورند.

وی افزود: از اعتماد وزیر کشور و معاون سیاسی وزیر کشور به بنده برای خدمت‌رسانی به خراسان شمالی تشکر می‌کنم.

در این مراسم از زحمات محمدرضا صالحی تقدیر و خباز به عنوان استاندار جدید خراسان شمالی منصوب شد.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند