معرفی اقوام ایرانی به جهان با هنر جواهر

معرفی اقوام ایرانی به جهان با هنر جواهر

هنرمندان ایرانی در گالری سهیلا با حضور در نمایشگاه‌های اروپایی برای اولین بار در جهان بند عینک جواهر را عرضه می‌کنند که با نام دختران اقوام و مناطق ایران نام‌گذاری شده و هدف آن معرفی اقوام ایرانی به جهان می‌باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، هنرمندان ایرانی در گالری سهیلا با حضور در نمایشگاه‌های اروپایی و داشتن نمایندگان اروپایی در اقدام جالبی برای اولین بار در جهان بند عینک جواهر را عرضه می‌کنند.

اما تفاوت این بند عینک‌های ایرانی این است که با نام دختران اقوام و مناطق ایران نام‌گذاری شده و هدف آن معرفی اقوام ایرانی به جهان می‌باشد.

این جواهرات که با نام اقوام از مناطق کردستان، آذربایجان، بلوچستان، لرستان، ترکمن، دزفول، ایلام و … نامگذاری شده طرفدارانی در بین اروپاییانی پیدا کرده که به فرهنگ ایرانی علاقه‌مند هستند.

مدیر گالری سهیلا به خبرنگار ما گفت بسیاری از کسانی که خریدار محصولات ما هستند در حقیقت اروپاییانی هستند که قبلا به ایران سفر کرده یا علاقه‌مند به سفر به ایران هستند، هموطنان مانیز از هر قومیتی می‌توانند بند عینک قوم خود را از نمایندگی‌های داخل کشور با قیمت مناسبتری از قیمت‌های صادراتی خریداری نمایند.

این محصول می‌تواند یکی از بهترین کادوهایی باشد که همسران از هر قومیتی به خانم‌هایشان هدیه دهند.

ایشان افزود ما در اینستاگرام آماده دریافت پیشنهادهای طراحی و رنگ‌آمیزی‌های خاص از شهرها و اقوام بیشتری در سراسر ایران هستیم.

برای اطلاعات بیشتر به آدرس اینستاگرام soheylagallery  یا آدرس سایت soheylagallery.com مراجعه فرمایید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند