ممانعت از سفرهای غیر ضروری به مشهد / اجرای طرح زوج و فرد از درِ منازل در مشهد‌

ممانعت از سفرهای غیر ضروری به مشهد / اجرای طرح زوج و فرد از درِ منازل در مشهد‌

معاون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها از درِ منزل طی روزهای آینده خبرداد.

به گزارش تجارت‌نیوز، خلیل الله کاظمی، معاون عمران حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در پی تاکیدهای شهردار و رئیس شورای شهر مشهد مبنی بر اجرای طرح تردد زوج و فرد خودروها از درِ منزل به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، این موضوع درجلسه شورای همتای استان مطرح و پس از تصویب مقرر شد طرح زوج وفرد از درِ منزل اجرایی شود.

وي افزود: پلاک خودروهای متخلف از طریق 405 دوربین نظارت تصویری،110 دوربین ثبت تخلفات و پنج خودروی دارای دوربین ثبت تخلف ثبت خواهد شد.

کاظمی تصریح کرد: تاریخ دقیق اجرای طرح زوج و فرد خودروها از درِ منزل با هماهنگی دیگر نهادهای ذی ربط طی روزهای آینده اعلام می شود.

وی افزود: درمرحله اول به خودروهای متخلفی که پلاک آن ها از سوی دوربین ها ثبت شود از طریق پیامک اخطار داده می شود  و درمرحله بعد جریمه خواهند شد.

آغاز طرح محدودیت ورود خودروها به استان

رئیس پلیس‌ راه فرماندهی انتظامی استان گفت: اجرای طرح ممانعت از ورود خودروها به منظور سفرهای غیر ضروری به استان آغاز شد.

سرهنگ هادی امیدوار افزود: از صبح سهشنبه عوامل پلیس‌راه، فرماندهی انتظامی و نیروهای هلال‌احمر برای اجرای این طرح در ۲۲ نقطه در ورودی‌های استان مستقر شده‌اند.

وی تصریح کرد: در این طرح خودروهایی که غیر ضروری وارد استان می‌شوند برگشت داده می‌شوند و در ورودی شهرها نیز عوامل اورژانس و بهداشت برای طرح غربالگری ویروس کرونا مستقر هستند.

منبع: روزنامه خراسان

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند