کد خبر: 127714

موردی ازقطع برق درخراسان رضوی گزارش نشده است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اعلام کرد که تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر قطعی برق ناشی از بروز زمین لرزه در استان دریافت نشده است . به گزارش توانیر، محمدرضا مزینی با اعلام این خبر گفت: بررسی گزارش های دیسپاچینگ توزیع نشان داد که هیچ قطعی برقی در شبکه استان خراسانی رضوی ناشی

سرویس گزیده‌ها -

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی اعلام کرد که تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر قطعی برق ناشی از بروز زمین لرزه در استان دریافت نشده است .
به گزارش توانیر، محمدرضا مزینی با اعلام این خبر گفت: بررسی گزارش های دیسپاچینگ توزیع نشان داد که هیچ قطعی برقی در شبکه استان خراسانی رضوی ناشی از بروز زمین لرزه تاکنون به وجود نیامده است.
مزینی خاطرنشان کرد: تاکنون در شبکه ۲۰ کیلوولت گزارشی مبنی بر بروز خاموشی گزارش نشده است.
به گفته این مقام مسئول در زمین لرزه امروز خراسان رضوی، شبکه ۲۰ کیلوولت پایدار بوده است اما برای اطمینان بیشتر و براوردخسارات های احتمالی، ارزیاب ها به مناطق زلزله زده اعزام شده اند.
برپایه این گزارش، درهمین خصوص دهرآزما، مدیر روابط عمومی برق منطقه ای خراسان نیز گفت: با بررسی وضعیت شبکه برق انتقال و فوق توزیع از طریق دیسپاچینگ شمال شرق کشور، مشخص شد که در این سطح نیز پایداری به صورت کامل برقرار است و هیچ گونه قطعی برقی در این سطح ولتاژی گزارش نشده است.
این گزارش می افزاید: زمین لرزه ۶ ریشتری در ساعت ۱۰:۳۹امروز بخش هایی از خراسان رضوی را لرزاند.
به دنبال بررسی های انجام شده، متاسفانه تا این لحظه چهار مصدوم و ۲ فوتی در روستای کالوش گزارش شده است.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.09)
1329.8
1.21
مثقال طلا (%0.79)
607600
48,000
سکه امامی (%0.9)
1501500
135,000
دلار (%0.82)
4434
360
یورو (%0.81)
5572
450
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.