نام نویسی از سرپرستان خانوار با کد “5”

ششمین روز نام نویسی از متقاضیان دریافت یارانه نقدی آغاز شد و به این ترتیب کار ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه به نیمه خود رسید.  از نخستین دقایق امروز (دوشنبه) نام نویسی از سرپرستان خانواری که کد سمت راست شماره ملی‌شان عدد "5" است، آغاز شده و تا ساعت 24 ادامه خواهد داشت. متقاضیان

ششمین روز نام نویسی از متقاضیان دریافت یارانه نقدی آغاز شد و به این ترتیب کار ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه به نیمه خود رسید.

 از نخستین دقایق امروز (دوشنبه) نام نویسی از سرپرستان خانواری که کد سمت راست شماره ملی‌شان عدد "5" است، آغاز شده و تا ساعت 24 ادامه خواهد داشت.

متقاضیان باید برای نام‌نویسی به سامانه refahi.ir مراجعه کرده و با پر کردن فرم‌های ثبت‌نام نسبت به دریافت یارانه نقدی رسما درخواست خود را ارائه کنند.

در پایان روند ثبت‌نام متقاضیان با پیغام "ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شد" مواجه خواهند شد که نشان دهنده تایید نهایی این فرایند است. البته به شماره تلفن همراهی که در سامانه refahi.ir ثبت شده نیز یک پیامک خواهد آمد که با دریافت کد چهار رقمی موجود در آن باید منتظر مراحل بعدی ثبت‌نام باشند.

طبق قانون بودجه مصوب مجلس در سال 93 دولت تنها موظف است به خانوارهای متقاضی که نیازمند شناخته شوند یارانه نقدی پرداخت کند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند