اکسکوینو

هوندای ژاپن حضور خود را در صنعت هواپیماسازی گسترش می‌دهد

تجارت نیوز

شرکت هوندای ژاپن از برنامه خود برای 2.5 برابر کردن تولید هواپیماهای مسافربری کوچک از سال 2019 خبر داد. به نقل از رویترز، شرکت صنعتی هوندای ژاپن اعلام کرد بر اساس برنامه این شرکت برای توسعه حضور خود در صنعت هواپیماسازی، از سال 2019 سالانه 80 فروند هواپیمای مسافربری کوچک را راهی بازار می‌کند. مدیر

شرکت هوندای ژاپن از برنامه خود برای 2.5 برابر کردن تولید هواپیماهای مسافربری کوچک از سال 2019 خبر داد.

به نقل از رویترز، شرکت صنعتی هوندای ژاپن اعلام کرد بر اساس برنامه این شرکت برای توسعه حضور خود در صنعت هواپیماسازی، از سال 2019 سالانه 80 فروند هواپیمای مسافربری کوچک را راهی بازار می‌کند.

مدیر عامل این شرکت صنعتی در آمریکا تأکید کرد، بر اساس برنامه هوندا، این شرکت تولید خود را از سالانه 36 فروند کنونی به 80 فروند در سال 2019 افزایش می دهد.

این شرکت همچنین اعلام کرده است که سفارش ساخت 100 فروند از هواپیماهای 4.5 میلیون دلاری خود را دریافت کرده است و قصد دارد طی سالهای آینده تولید خود را به حداکثر ظرفیت خود نزدیک کند.

این شرکت اعلام کرده است که اکثر سفارشات خود را از کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی دریافت کرده است.

هوندا اولین خودروساز ژاپنی محسوب می شود که به صنعت ساخت هواپیما نیز ورود کرده است.

به گزارش فارس، ظرفیت حمل هواپیماهای لوکس این شرکت، 7 نفر بوده و هوندا با قرار دادن موتورهای جت این هواپیماها در بالای بال‌ها، صدای داخل هواپیما را به شدت کاهش داده و مصرف سوخت آنها را نیز کاسته است.

سسنا، بومباردیر، و امبرائر از جمله رقبای هوندا در ساخت هواپیماهای مشابه در جهان محسوب می شوند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند