موضوعات داغ:

هیچ کمبودی برای عرضه بنزین در کشور وجود ندارد

هیچ کمبودی برای عرضه بنزین در کشور وجود ندارد

نایب‌رئیس کمیسیون انرژی مجلس معتقد است هیچ مشکلی برای عرضه بنزین در کشور وجود ندارد و عده‌ای به‌دنبال ایجاد جنگ روانی در کشور هستند.

سید علی ادیانی، با اشاره به ایجاد شایعاتی در جامعه درباره کمبود بنزین در کشور، گفت: با توجه به میزان تولید بنزین در داخل کشور و میزان وارداتی که برای تامین نیازهای داخلی در بحث بنزین انجام می‌شود، در حال حاضر هیچ کمبودی برای عرضه بنزین در چارچوب نیاز مردم وجود ندارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یک فاز جدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس در هفته‌های اخیر بهره‌برداری شد، افزود: پالایشگاه ستاره خلیج فارس به زودی ۱۲ میلیون لیتر بنزین جدید را در مدار مصرف قرار می دهد.

ایران یکی از بدمصرف‌ترین مردم کره زمین در استفاده از حامل‌های انرژی بوده که این نشان‌دهنده عدم الگوی مصرف است.

پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان سال ۹۷ به ظرفیت ۳۶ میلیون لیتر تولید بنزین می‌رسد

وی ادامه داد: پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان سال ۹۷ به ظرفیت ۳۶ میلیون لیتر تولید بنزین می‌رسد و وارد باشگاه کشورهای صادرکننده بنزین می‌شود.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه هیچگاه میزان مصرف بنزین کشور با میزان مصرف مردم دنیا قابل انطباق نبوده است، یادآور شد: ایران یکی از بدمصرف‌ترین مردم کره زمین در استفاده از حامل‌های انرژی بوده که این نشان‌دهنده عدم الگوی مصرف است.

 

منبع: خانه ملت

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند