وام مسکن ملی به ۱۵۰ میلیون تومان می‌رسد؟

وام مسکن ملی به ۱۵۰ میلیون تومان می‌رسد؟

معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: به متقاضیان مسکن ملی قول داده شده است که به ‌ازای هر متقاضی ۱۰۰میلیون تومان تسهیلات تخصیص داده شود البته ما به ‌دنبال این هستیم که مبلغ تسهیلات به ۱۵۰میلیون تومان برسد.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی قائدی، معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی درباره آغاز ثبت‌نام متقاضیان مرحله جدید طرح ملی مسکن اظهار کرد: تا اینجای کار به متقاضیان مسکن ملی قول داده شده است که به ‌ازای هر متقاضی ۱۰۰میلیون تومان تسهیلات تخصیص داده شود البته ما به ‌دنبال این هستیم که مبلغ تسهیلات به ۱۵۰میلیون تومان برسد.

معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: ما در قالب طرح اقدام ملی مسکن، متعهد هستیم که ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را تامین کنیم. در مرحله اول و دوم که قبل از عید نوروز صورت گرفت، ۸۰۰ هزار نفر ثبت‌نام کردند، از این تعداد، ۵۰ درصد واجد شرایط بودند که تا الان حدود ۱۲۸ هزار نفر از این افراد واریز وجه کرده‌اند.
پیشنهاد افزایش وام مسکن به ۱۵۰ میلیون تومان در حالی است که پیش‌تر اعلام شده بود مبلغ این وام قرار است افزایش یابد که فعلا به تایید نهادهای ذی‌ربط نرسیده است.

منبع: روزنامه اعتماد 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند