خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : نگاهی به روند نرخ تورم 1402 / مقایسه تورم 5 ماهه با مدت مشابه سال قبل (جدول و نمودار)

وکیل اداره کار کیست و فرآیند شکایت از کارفرما به چه صورت است؟ – تهران وکیل

2wsedfv

وکیل اداره کار در واقع شخصی است که از تمامی قوانین مربوط به اداره کار، حقوق کارگران و کارفرمایان، بیمه و بخش­نامه­‌ها آگاه است و می‌تواند به اختلافات ایجاد شده بین دو طرف رسیدگی نماید.

وکیل اداره کار در واقع شخصی است که از تمامی قوانین مربوط به اداره کار، حقوق کارگران و کارفرمایان، بیمه و بخش­نامه­‌ها آگاه است و می‌تواند به اختلافات ایجاد شده بین دو طرف رسیدگی نماید.

قرادادهای کاری که بین کارفرما و کارگر قرار دارد، معمولا شامل تمام نکات و مواردی است که باید توسط طرفین اجرا شود. کارفرما از کارگر خواهان انجام کار به صورت پاره‌­وقت یا تمام وقت است و در مقابل کارگر نیز دریافت به موقع حقوق، حق بیمه و موارد دیگر را از کارفرما خواستار است.

اگر طرفین قرارداد در وظایف خود کوتاهی نمایند، می­‌توانند با مراجعه به شعب تشخیص، دادخواست خود را ثبت نمایند. نخستین مرحله در شکایت از کارفرما و یا کارگر، تشخیص رابطه کارفرما و کارگر بین دو طرف دعوا است. پس از آن شعب تشخیص، یک وقت رسیدگی را تعیین و به اطلاع کارگر و کارفرما می­رساند تا در زمان تعیین شده به شعب تشخیص مراجعه نمایند و به اختلافات آن­ها رسیدگی شود.

پس از حضور طرفین در جلسه رسیدگی، رای شعب تشخیص صادر می‌شود که کارگر یا کارفرما، ۱۵ روز فرصت دارند که به این رای اعتراض کنند. برای رسیدگی به موارد حقوقی این کار می­‌بایست به نحوه کار شعب تشخیص تسلط کامل داشته باشید.

بنابراین بهتر است رسیدگی به طرح شکایت خود را به وکیل اداره کار بسپارید. موسسه حقوقی تهران وکیل با در اختیار داشتن کادر مجرب از وکلای باتجربه، می­تواند به تسریع روند حقوقی پرونده کمک بسیار زیادی کند.

1qwsdcv 1

وکیل دیوان عدالت اداری

دیوان عدالت به عنوان عالی‌­ترین مرجع اداری برای رسیدگی به حقوق و شکایات افراد حقیقی و حقوقی از عملکرد نهادهای دولتی است. به عبارتی در صورتی که واحدهای اداری اقدام به تخلف و یا ضایع نمودن حقوق افراد ذی‌نفع شوند، این افراد می­‌توانند با مراجعه به دیوان عدالت اداری کشور درخواست احراز وقوع تخلف و باز پس­گیری حقوق خود شوند.

در این حالت دیوان عدالت اداری در مسئله وارد می­‌شود و پس از بررسی طرح شکایت و احراز وقوع تخلفات، حکم صادر شده به دیوان عدالت اداری اعلام می­‌شود و از لحاظ کیفری و اعلام وقوع جرم و اجرای مجازات تصمیم‌گیری می‌­شود. پرونده‌­های دیوان عدالت اداری، دارای سختی و پیچیدگی­‌هایی است که بهتر است انجام امور مربوط به آن را به وکیل متخصص و باتجربه بسپارید. وکلای موسسه تهران وکیل با در اختیتار داشتن وکلای باسابقه دیوان عدالت، می­توانند راهگشای شما در حل این پرونده­‌ها باشند.

مشاوره حقوقی

بسیاری از افراد جامعه در برخورد با مسائل حقوقی که برای آن­ها اتفاق می­افتد، نیازمند دریافت مشاوره حقوقی می­‌باشند.

عدم اطلاع از قوانین حقوقی و قضایی کشور باعث شده تا افراد نتوانند به تنهایی مشکلات حقوقی خود را حل نمایند.

وجود یک مشاور حقوقی خوب می‌تواند تا حد زیادی مشکلات حقوقی افراد را حل کند و از زوایای قانونی مسائل حقوقی مطلع شوند. مشاوره حقوقی در انواع زمینه‌های مختلف مانند دعاوی خانوادگی، قراردادهای مالی و تجاری، امور مالیاتی و امور مربوط به شرکت­‌های خصوصی و تجاری می­تواند به افراد کمک کند.

بنابراین قبل از اقدام به هرگونه طرح شکایت و یا طرح دعاوی، ابتدا مشکل خود را با یک مشاور حقوقی متخصص درمیان بگذارید تا از ضررهای احتمالی جلوگیری نمایید.

تهران وکیل با ایجاد یک بستر مناسب برای افراد، شرایطی را فراهم آورده که افراد بتوانند در کمترین زمان ممکن و در کلیه زمینه­‌های حقوقی، بهترین مشاوره حقوقی را از کادر مجرب تهران وکیل دریافت نمایند و در وقت و هزینه خود صرفه­‌جویی نمایند.

2wsedfv

چگونه بهترین وکیل تهران و وکیل پایه یک دادگستری همینطور بهترین وکیل کیفری ایران را پیدا کنیم؟

اولین و مهم­ترین اقدام در یک پرونده حقوقی، اخذ یک وکیل مجرب و حرفه­‌ا‌ی است که از تمامی نکات قانونی و موارد حقوقی اطلاع داشته باشد و بتواند کمک زیادی به پیروزی شما در پرونده نماید.

یک وکیل بامهارت می­تواند به جای صرف ساعت­‌ها و روزها از وقت شما در دادگاه­، در کمترین زمان ممکن شما را به نتیجه برساند.

ارائه مشکلات و طرح دعاوی توسط یک وکیل پایه یک دادگستری می­تواند از ارائه دعاوی ناقص و اشتباه افراد در دادگاه جلوگیری نماید و به بهترین شکل ممکن مسائل حقوقی را حل و فصل نماید.

موسسه وکلای تهران وکیل، با بهره­‌گیری از بهترین وکلای پایه یک دادگستری و ارائه خدماتی مانند: انجام مشاوره تخصصی حقوقی، اخذ بهترین وکیل تهران برای پرونده‌های پیچیده حقوقی، طرح دعاوی تجاری، خانوادگی و کسب و کار و اخذ بهترین وکیل کیفری در دعاوی کیفری، کمک شایان توجهی به مشکلات مراجعه‌­کنندگان کند.

آیا طلاق توافقی با طلاق توافقی فوری فرق دارد؟

طلاق توافقی نوعی از طلاق است که در آن زن و مرد طبق توافقات انجام شده بین خود، تصمیم به جدایی و طلاق می­‌گیرند.

در طلاق توافقی کلیه موارد طلاق از قبیل: مهریه، نفقه، حضانت فرزند و .. مطابق با توافقاتی است که بین زوجین انجام شده است و این موارد برای دادگاه و قاضی پرونده قابل قبول است و حکم دادگاه براساس آن صادر می‌­شود.

طلاق توافقی نیز مانند سایر موارد طلاق دارای پروسه‌ای است که می­بایست توسط زوجین طی شود. اخذ وکیل طلاق می­‌تواند این پروسه را کوتاه­تر کند و از تلف شدن زمان دادرسی جلوگیری کند.

هر کدام از زوجین می‌­تواند برای انجام امورات مربوط به طلاق، اقدام به اخذ وکیل طلاق کند. وکیل طلاق می‌­تواند پس از ثبت دادخواست طلاق توافقی توسط زوجین، کلیه امور مربوط به پرونده را بدون حضور طرفین انجام دهد و تاثیر زیادی در سرعت پیشرفت پرونده داشته باشد.

موسسه حقوقی تهران وکیل دارای جمعی از وکلای باتجربه در حوزه طلاق توافقی است که می‌­تواند اقدامات لازم برای انجام طلاق توافقی فوری و در کمترین زمان ممکن را انجام دهد.

3erfgh 1

وکیل قصور پزشکی+ وکیل جرایم پزشکی+ وکیل پزشکی

با گستره علم پزشکی، فعالیت­‌های مربوط به موارد پزشکی از جمله: عمل­‌های جراحی، عمل­‌های جراحی زیبایی، درمان­‌های دارویی و سایر موارد درمانی نیز گسترش یافته است.

قصور پزشکی در واقع شامل خطا یا کوتاهی پزشک در امر طبابت و درمان بیمار است که همه این موارد در قالب بی­احتیاطی، عدم مهارت، بی‌مبالاتی و عدم رعایت وظایف پزشکی می‌­باشد.

وکیل قصور پزشکی شخصی است که فعالیت تخصصی وی در حوزه دعاوی مربوط به جرایم پزشکی است و فعالیت خویش را در این حوزه متمرکز کرده است. وکیل جرایم پزشکی می­‌تواند وکالت مربوط به بیمار و یا پزشک را بر عهده بگیرد.

در دعاوی پزشکی، بهترین عمل برای فرد شاکی این است که از همان ابتدای پرونده نسبت به اخذ وکیل اقدام کند تا پرونده به صورت تخصصی توسط وکیل دنبال شود و از ضایع شدن حق بیمار جلوگیری به عمل آید.

همچنین در مورد پزشک متخلف نیز ممکن است از پزشک تخلفی سرزده باشد که عمل پزشک، شامل هیچ یک از عناوین مجرمانه نباشد و یا باعث ابطال پروانه پزشکی وی شود. در چنین حالتی بهترین کار در این زمینه، اعطای وکالت به یک وکیل باتجربه و متخصص است.

شما می‌­توانید با سپردن پرونده پزشکی خود به گروه وکلای تهران وکیل، این اطمینان را داشته باشید که پرونده شما به صورت تخصصی پیگیری می‌­شود و کلیه امور لازم در پرونده را بر اساس تجربه و تخصص خود و به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

موسسه تهران وکیل افتخار دارد با در اختیار داشتن بهترین وکلای شهر تهران اقدام به ارائه کلیه خدمات حقوقی به افراد ساکن در تهران و یا سایر شهرستان­‌ها کند.

این موسسه دارای گروهی از وکلای مجرب در کلیه زمینه­‌ها و دعاوی حقوقی است و می­‌تواند به شما در حل مسائل حقوقی در کمترین زمان ممکن کمک کند.

 

منبع وکیل اداره کار : www.tehran-atorney.com

 

نظرات