موضوعات داغ:

ویزای مولتی ۵ ساله کانادا با «یزدان گشت سفیران»

ویزای مولتی ۵ ساله کانادا با «یزدان گشت سفیران»

آژانس «يزدان گشت سفيران» با ارایه ویزای مولتی کانادا مشکل اخذ این ویزا را برطرف کرده است. متقاضیان می‌توانند پس از طی مراحل اولیه به ویزای مولتی 5 ساله کانادا دست یابند.

با توجه به پیشرفت‌های بشری، امروزه سفر نقش مهمی در زندگی انسانها ایفا می‌کند، مردم ناگزیرند برای رسیدن به هدف‌های گوناگون از جمله تحصیل علم و تحقیق، دیدار خویشاوندان، گاه در داخل کشور و گاه در دیگر کشورها و سرزمین‌ها به سیر و سیاحت بپردازند، خردمندان و اندیشمندان، شاعران و ادیبان نیز همواره بر تاثیر سفر در رساندن انسان به پختگی و کمال تاکید کرده و معتقد بوده‌اند بسیاری از تحولات تاریخی و مذهبی در پرتو سفر انسان‌ها ممکن شده است.

با بررسی عوامل متفاوت و موثر در انتخاب مقصد سفر توسط گردشگران به این نتیجه می‌رسیم که انگیزه‌های گردشگران از سفر و انتخاب مقصد، به نیازها، خواسته‌ها و رویاهای گردشگران بستگی دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، آژانس مسافرتی يزدان گشت سفيران را همه می‌شناسند. مجموعه‌ای نام آشنا و خوشنام در صنعت توریسم که در اخذ ویزای کانادا تخصص دارد. شاید تا چندی پیش دستیابی به  ویزای ۵ ساله کانادا رویا و دور از دسترس بود. اما با تدابیر هوشمندانه «يزدان گشت سفيران» این امر میسر شد.

نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که اگر شما قصد دارید به عنوان یک توریست به کانادا بروید حداکثر می‌توانید شش ماه در کانادا حضور داشته باشید. اما «يزدان گشت سفيران» با ارایه ویزای مولتی کانادا این مشکل را برطرف کرده است. متقاضیان می‌توانند پس از طی مراحل اولیه به ویزای مولتی 5 ساله کانادا دست یابند.

از افتخارات شرکت یزدان سفیران گشت مرکز تخصصی وقت سفارت، پیکاپ ویزا  و اخذ بیش از 2000 ویزای مولتی 5 ساله کانادا است که در نوع خود بی‌نظیر است. با دریافت این نوع ویزا می‌توان در طی اعتبار ویزای کانادا به دفعات به کشور کانادا سفر نمود.

داشتن این ویزا اولین قدم در راه رسیدن به ویزای اقامتی است و متقاضیان می‌توانند با هزینه کمتر پروسه خود را پیش ببرند. يزدان گشت سفيران با شعار « يك اتفاق ساده اما زيبا…!:» یک اتفاق زیبا را ساده کرد.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند