کد خبر: 174804

رئیس سازمان خصوصی‌سازی:

برای پرداخت سود سهام عدالت قرار نیست اجازه بگیریم

رییس سازمان خصوصی‌سازی می گوید این سازمان برای پرداخت سود سهام عدالت مربوط به سال مالی ۱۳۹۵ با فرد یا ارگان خاصی مذاکره نمی‌کند بلکه فقط پاره‌ای از مسایل اداری مانده که پس از انجامشان، سودها واریز شود.

سهام عدالت
سرویس اقتصاد کلان -

علی‌اشرف عبدالله‌پوری حسینی در پاسخ یه اینکه آیا درباره زمان واریز سود سال مالی ۱۳۹۵ سهام عدالت به جمع‌بندی نهایی رسیده‌اید و آیا برای این موضوع با ارگان خاصی در حال مذاکره هستید؟ اظهار کرد: ما در این مورد با کسی مذاکره نمی‌کنیم. مسیر پرداخت سود به مشمولان در حال طی شدن است و در زمانش اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی ادامه داد: ما تلاش می‌کنیم که سودها را زودتر پرداخت کنیم و از همه زمان قانونی‌مان بابت پرداخت سود استفاده نکنیم. هدفمان این است که همانطور که خردخرد پول‌ها را دریافت می‌کنیم، آنها را به مشمولان پرداخت کنیم.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی تاکید کرد: برای پرداخت سود قرار نیست از کسی اجازه بگیریم. ما قبلا اجازه‌ها و مصوبات را گرفته‌ایم. پاره‌ای از کارهای اداری‌مان مانده است. آنها را که انجام دهیم زمان پرداخت سود را اعلام می‌کنیم.

‌پوری حسینی در پاسخ به اینکه تخمین می‌زنید چه زمانی سود به حساب مشمولان واریز شود، گفت: در این مورد قولی نمی‌دهم که بدقول نشویم.

وی در پاسخ به اینکه آیا مبلغ سود مشمولانی که یک میلیون تومان سهام عدالت دارند، همان حدود ۱۵۰ هزار تومان خواهد بود، گفت: بله، قرار نیست چیزی عوض شود. مصوبات و نفرات معلوم هستند. ما قبلا این رقم را حدس می‌زدیم و الان خوشبختانه حدسمان محقق شده است.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.12)
1334.0
1.5
مثقال طلا (%0.05)
734400
400
سکه امامی (%0.05)
1819000
1000
دلار (%0)
4200
یورو (%0)
6800
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.