سال آینده پرداخت یارانه‌ها استانی می‌شود

سال آینده پرداخت یارانه‌ها استانی می‌شود

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه سفر به جنوب استان کرمان بیان کرد که از سال آینده پرداخت یارانه‌ها استانی می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از استانی شدن پرداخت یارانه‌ها در سال آینده خبر داد و بیان کرد: سال آینده با توجه به اینکه یارانه‌ها استانی پرداخت می‌شود این خبر را اعلام می‎کنم که علاوه بر سهمیه استان کرمان در پرداخت یارانه‌ها، چهار هزار نفری که در شهرستان رودبار هنوز یارانه دریافت نمی‌کنند را به سهمیه استان کرمان اضافه خواهیم کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدباقر نوبخت ظهر پنجشنبه (27 دی‌ماه) در حاشیه سفر به جنوب استان کرمان و بازدید از روستای کپری رودبار خطاب به اهالی روستا گفت: در ابتدای سلام رئیس‌جمهور را به شما وظیفه دارم ابلاغ کنم و اعلام می‌کنم این سفر برای رفع مشکل محرومین است.

وی اظهار کرد: در این سفر به بنده اعلام شد که عده‌ای در این منطقه محروم یارانه نمی‌گیرند و به استاندار کرمان و مسئولین محلی دستور رسیدگی به امور یارانه این منطقه را صادر کردم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از استانی شدن پرداخت یارانه‌ها در سال آینده خبر داد و بیان کرد: سال آینده با توجه به اینکه یارانه‌ها استانی پرداخت می‌شود این خبر را اعلام می‌کنم که علاوه بر سهمیه استان کرمان در پرداخت یادانه‌ها، چهار هزار نفری که در شهرستان رودبار هنوز یارانه دریافت نمی‌کنند را به سهمیه استان کرمان خواهیم افزود.

دکتر نوبخت در حاشیه این بازدید در تماس تلفنی با مهندس تابش، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گزارش‌های مسئولین در خصوص مسکن و سرویس‌های بهداشتی این منطقه را اعلام و دستور رسیدگی به رفع این مشکلات در اسرع وقت را داد.

معاون رئیس‌جمهور همچنین رفع مشکلات مردم شهرستان رودبار در خصوص سرویس‌های بهداشتی را هدیه سفر خود به مردم این منطقه دانست و ادامه داد: در این منطقه حدود 3 هزار و 400 بافت فرسوده وجود دارد ضمن آنکه به حدود 7 هزار مسکن روستایی نیز نیاز دارد که رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در تماس تلفنی قول پیگیری این موضوع را دادند و مقرر شد هر مقدار که این شهرستان نیاز به مسکن روستایی دارد مازاد بر آن به این شهرستان سهمیه داده می‌شود.

همچنین با توجه به برخورد بد محافظین دکتر نوبخت با خبرنگاران در طول مسیر و اطلاع وی از این موضوع، ایشان از همه خبرنگاران عذرخواهی کرد و گفت: هیچ فاصله‌ای بین مسئولین و مردم نیست و ما خاک پای مردم و محرومین هستیم.

وی همچنین گفت: ما کوچک همه خبرنگاران هستیم و از همه آنها به خاطر به وجود آمدن این موضوع عذرخواهی می‌کنم.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند