موضوعات داغ:

پرسپولیس، برنده شهرآورد نقل و انتقالات

پرسپولیس، برنده شهرآورد نقل و انتقالات

پرسپولیسی‌ها به مراتب بهتر از استقلال کار کردند و حالا شرایط مناسب‌تری دارند.

به گزارش تجارت‌نیوز و به نقل از خبر ورزشی، پرسپولیسی‌ها پارسال به مراتب بهتر از استقلال کار کردند و به خاطر قراردادهای بهتری که نسبت به رقیب بستند، شرایط مناسب‌تری دارند.
پرسپولیس سقف 950 میلیونی‌اش را به جز در 4 مورد که هدایتی پول داد و آپشن‌هایی در قراردادها آمد، رعایت کرد در حالی که استقلال 10 بازیکن میلیاردی داشت. (با احتساب خارجی‌هایی که به دلار پول می‌گیرند.)
پرسپولیس با طارمی 2 ساله بست و با بیرانوند 4 ساله. به همین خاطر حالا طاهری برای رضایت‌نامه هرکدام از آن‌ها یک میلیون دلار قیمت تعیین کرده (حدود 4 میلیارد) در حالی که استقلال با کاوه رضایی یک ساله بست و حالا دستش به او نمی‌رسد. استقلال باید 1.5 میلیارد تومان بابت رضایت‌نامه‌ داریوش شجاعیان به گسترش پول بدهد در حالی که اگر با کاوه 2 ساله بسته بود حداقل پول رضایت‌نامه شجاعیان را از انتقال کاوه به شارلوا درمی‌آورد.
در بحث تمدید قراردادها هم پرسپولیس زودتر و بهتر از استقلال عمل کرد و فقط در ماجرای کامیابی‌نیا، مدیران پرسپولیس خوب کار نکردند و قیمت او با احتساب آپشن‌ها 300،200 میلیون بالا رفت. حالا این وضعیت را مقایسه کنید با استقلال که هر بازیکن هر تعداد سالی که خودش دوست دارد قرارداد می‌بندد. مثل رحمتی و خسرو که پارسال 3 ساله بستند!

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند