موضوعات داغ:
جانشین فرماندهی ناجا مطرح کرد:

تشکیل قرارگاه نوروزی/ پلیس در ۵۴۰۰ نقطه حادثه خیز حضور دارد

تشکیل قرارگاه نوروزی/ پلیس در ۵۴۰۰ نقطه حادثه خیز حضور دارد

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی گفت: امسال قرارگاهی تحت عنوان قرارگاه نوروزی در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی با بسیج همه امکانات نیروی انتظامی تشکیل شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار ایوب سلیمانی در جمع خبرنگاران استان اردبیل، اظهار کرد: امسال قرارگاهی تحت عنوان قرارگاه نوروزی تشکیل شده است و همه امکانات نیروی انتظامی نیز در راستای اهداف این قرارگاه بسیج شده است.

وی افزود: بیش از ۵۰۰ هزار نفر از عوامل نیروی انتظامی در سطح کشور درگیر قرارگاه نوروزی در قالب ستاد خدمات سفر هستند که امیدواریم نوروز خوبی برای مردم رقم بخورد.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی بیان کرد: در این راستا تجهیزات جدیدی وارد عرصه ماموریتی پلیس راهور شده است و در این راستا اطلس تصادفات و تلفات را در کل کشور ترسیم کرده‌ایم.

سردار سلیمانی تصریح کرد: در راستای طرح نوروزی بیش از ۵ هزارو ۴۰۰ نقطه حادثه خیز در سطح کشور شناسایی شده است که برنامه پلیس حضور جدی در این نقاط است.

وی با اشاره به اینکه بیش از هزارو ۵۰۰ نقطه از این میزان برای ما بسیار مهم است، تاکید کرد: برای نقاط حادثه خیز امسال برنامه ویژه‌ای خواهیم داشت.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه در طول تعطیلات نوروزی در کنار مردم خواهیم بود، گفت: ۳۰ کیلومتری شهرها یکی از نقاط حادثه خیز است که برای این نقاط تمرکز بیشتری خواهیم داشت.

وی افزود: امسال در طرح نوروزی برای مقابله با سرقت‌ها نیروی‌های بیشتری درگیر خواهند بود و هدف ما در این راستا کاهش سرقت در این ایام است.

منبع: فارس

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند