تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی بورس شنبه ۲۹ خرداد / بازار نوسانی و رنج خواهد بود

پیش‌بینی بورس شنبه ۲۹ خرداد / بازار نوسانی و رنج خواهد بود

کارشناس بازار درخصوص پیش‌بینی بازار فردا گفت: بازار همچنان تحرکات محافظه کارانه‌ای را دارد و تا زمانی که دولت جدید بر سرکار نیاید و برنامه‌هایش مشخص نشود بازار نه ریزش خاصی را تجربه می‌کند و نه رشد گسترده‌ای را خواهد داشت و به صورت نوسانی حرکت می‌کند که همین روند نوسانی و رنج به شکل‌گیری اعتماد در بازار کمک می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در جریان معاملات هفته گذشته بازار سرمایه جز دو روز در اواخر هفته بقیه روزها با روندی نزولی به کار خود پایان داد و ارزش معاملات بورس تحت تاثیر افت نمادهای شاخص‌ساز بازار نسبت به هفته گذشته کاهش قابل توجهی را داشت.

سلمان نصیرزاده، کارشناس و تحلیلگر بازار سرمایه در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: تکلیف بازار سرمایه با انتخابات مشخص شده است و فارغ از این ابهام که رئیس جمهور چه کسی است مساله مهم تیم اقتصادی دولت جدید است که تفکراتشان در چه زمینه‌ای است و تا چه حد به فضای اقتصادی و قوانین احترام می‌گذارند.

وی در پاسخ به این سوال که اولویت اصلی دولت جدید درباره بازار سرمایه چیست گفت: وضع قوانین باثبات و حذف قیمت‌گذاری دستوری با توجه به صبغه آسیب‌زا آن باید صورت گیرد. به طور کلی قیمت‌گذاری دستوری آفتی در برابر تولید و افزایش ظرفیت شرکت‌ها است و نتایج زیان باری را به بار آورده است.

نصیرزاده در پایان درباره پیش‌بینی روز شنبه گفت: بازار همچنان تحرکات محافظه کارانه‌ای را دارد و تا زمانی که دولت جدید بر سرکار نیاید و برنامه‌هایشان مشخص نشود بازار نه ریزش خاصی را تجربه می‌کند و نه رشد گسترده‌ای را خواهد داشت و به صورت نوسانی حرکت می‌کند که همین روند نوسانی و رنج به شکل‌گیری اعتماد در بازار کمک می‌کند.

آخرین اخبار مرتبط با پیش‌بینی بورس را هر روز ساعت ۱۷ در صفحه پیش‌بینی بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند