گفتگو با نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران:

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته اول اسفند / بازار خودرو روند آرامی دارد

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته اول اسفند / بازار خودرو روند آرامی دارد

بازار خودرو در شب عید راکد است و خودرو چندان خرید و فروش نمی‌شود. نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با تایید این موضوع می‌گوید: خودرو در شب عید گران نشده است. پیش‌بینی می‌شود قیمت خودرو در هفته اول اسفند ثابت باقی بماند.

به گزارش تجارت‌‎نیوز، در هفته چهارم بهمن ماه با نوسان قیمت ارز خودرو اندکی گران شد. اما به گفته نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو، بازار خودرو مثل سال‌های گذشته در شب عید داغ نیست. پیش‌بینی می‌شود قیمت خودرو در هفته اول اسفند ماه روند ثابتی داشته باشد.

نعمت الله کاشانی‌نسب معتقد است اینکه برخی از در فضای مجازی از افزایش چشم‌گیر قیمت پراید خبر می‌دهند این‌ها بازی دلال‌ها است که به مردم توصیه می‌کنیم به این قیمت‌ها توجهی نداشته باشند.

هفته گذشته نعمت الله کاشانی‌نسب، نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفته بود: «با توجه به نوسان قیمت ارز خودروهای خارجی گران نشده و تقاضایی برای این خودروها در بازار وجود ندارد.»

کاشانی‌نسب درباره وضعیت بازار خودرو به تجارت‌نیوز گفت: روند بازار خودرو آرام است. با آن که شب عید است اما هفته آینده هم قیمت خودروها ثابت باقی می‌مانند و خودروهای ایرانی گران نمی‌شود.

آخرین اخبار خودرو را در صفحه خودرو دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند