پیش‌بینی قیمت طلا امروز اول آبان 99 / طلا ارزان می‌شود؟

پیش‌بینی قیمت طلا امروز اول آبان 99 / طلا ارزان می‌شود؟

در پایان ساعات کاری بازار‌های جهانی روز چهارشنبه، قیمت هر اونس طلا با ۱ درصد افزایش، جایگاهی نسبتاً محکم در کانال ۱۹۰۰ دلار یافت. اما امروز قیمت طلا چه تغییری می‌کند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، دیروز در بازار آزاد طلا گرمی 18 عیار، یک میلیون و 287 هزارو 500 تومان معامله شد. اما قیمت طلا امروز چه تغییری می‌کند؟ آیا نزولی است؟

رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت طلا و سکه باز هم ارزان می‌شود؟ گفت: ما امیدواریم قیمت طلا مجددا ارزان شود تا مردم به راحتی بتوانند مصنوعات طلا بخرند. احتمال دارد امروز همین قیمت‌ها ثابت باقی بماند.

همچنین اقتصادنیوز نوشت: با بسته شدن بازار‌های جهانی، قیمت طلا با 19 دلار افرایش به 1924 دلار رسید. قیمت لحظه‌ای طلا همچنین تا 1933 دلار پیشرفت، کرد این قیمت یعنی بالاترین قیمت اونس طلا در یک ماه اخیر. نانسی پلوسی سه‌شنبه مهلت 48 ساعته خود را برای توافق بر سر محرک‌های مالی، به تعویق انداخت و حال باید منتظر روز جمعه بود. با این حال بنظر می‌رسد بازار بسیار به این توافق امیدوار است.

این امیدواری در حالی است که امروز طرح بسته‌های محرک مالی 500 میلیارد دلاری مککانل رهبر اکثریت جمهوری خواهان سنا رد شد. این بسته محرک مالی که به عنوان بسته «لاغر» شناخته می‌شود، در سنای که اکثریت آن را جمهوری‌خواهان تشکیل می‌دهند، پذیرفته نشد.

هزینه لایحه پیشنهادی منوچین به پلوسی چهار برابر بسته لاغر است و به‌نظر نمی‌رسد در این سنا امیدی به تصویب آن باشد. با این حال تحلیل‌های فنی سایت اینوستینگ و تریدینگ‌ویو هر دو برای روز آینده توصیه به خرید دارند.

اخبار مرتبط با طلا را در صفحه اختصاصی طلا و ارز تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند