ایران بروکر
خبر مهم : شروع افزایش ۲۰ درصدی یارانه از امروز

تغییر تاریخ قرعه‌کشی پیش فروش ایران خودرو

پیش فروش ایران خودرو

زمان قرعه‌کشی پیش فروش ویژه دهه فجر گروه صنعتی ایران خودرو تغییر یافت و طبق اعلام این شرکت خودروسازی، قرعه‌کشی در ساعت ۱۴ یکشنبه مورخه ۲۳ بهمن ماه برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، زمان قرعه‌کشی پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر  در ساعت ۱۴ یکشنبه مورخه ۲۳ بهمن ماه برگزار می‌شود.

پیش فروش ایران خودرو

پیش از این اعلام شده بود که قرعه‌کشی طرح‌های پیش فروش ایران خودرو برای متقاضیان عادی طرح ویژه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت فرسوده غیر تاکسی، به صورت همزمان روز سه‌شنبه مورخه ۲۵ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

در این طرح پیش فروش ایران خودرو، چهار خودرو پژو پارس، سورن پلاس، رانا پلاس و وانت آریسان عرضه شد که موعد تحویل آن‌ها همگی سال 1402 اعلام شده بود.

شرایط پیش فروش ایران خودرو

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایر خودروسازان ۴۸ ماه است.

ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودرو‌های سواری با کاربری شخصی) ممنوع و ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی است. انتقال امتیاز ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث (حتی به صورت وکالتی) ممنوع است.

متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی کند و برای واریز وجه، لازم است از کارت‌های بانکی به نام خود استفاده کند.سن متقاضی بالای ۱۸ سال باشد.شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی باشد. ثبت نام برای متقاضیان حقوقی میسر نخواهد بود.

فرد انتخاب شده، باید در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کد پستی) اقدام کند. امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

خودروی قابل ارائه از طریق این بخشنامه، از آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود. صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی است و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است

برای مطالعه بیشتر، خبر قیمت خودرو امروز 17 بهمن 1401 را در تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات