چالش نحوه چیدمان 2 مبل 3 نفره در اتاق نشیمن!

تجارت نیوز

چالش نحوه چیدمان 2 مبل 3 نفره در اتاق نشیمن! چند راهکار جذاب و کاربردی در زمینه مبل و دکوراسیون منزل را در این مقاله بخوانید.

استفاده از دو مبل 3 نفره در اتاق نشیمن؛ ظاهری بسیار زیبا و کاربردی برای نشستن بیشتر افراد بوجود می آورد، اما احتمالا ما با چالش نحوه چیدمان 2 مبل 3 نفره در اتاق نشیمن! مواجه خواهیم شد. راهکار چیست؟

هنگام چیدمان دو مبل در یک اتاق نشیمن، زیبایی شناسی، کاربردی بودن چیدمان، نقطه کانونی طبیعی اتاق و نحوه استفاده از فضا را در نظر بگیرید تا مشخص کنید چه چیزی بهتر است. چه آنها دو مبل یکسان باشند و چه ترکیبی از یک مبل 3 نفره با مبل تک نفره و صندلی نحوه چیدمان آنها بر کل فضا تأثیر می گذارد. راه های مورد علاقه ما برای چیدمان دو مبل را بررسی کنید تا برای اتاق نشیمن خود ایده بگیرید.

یک چیدمان ال شکل ایجاد کنید

دو مبل یکسان مانند دو مبل مکانیزم در یک اتاق نشیمن تقریباً یک چیدمان L شکل را برای ما ایجاد میکند. در صورت داشتن تلویزیون در اتاق نشیمن، چیدمان عالی را فراهم می کند، زیرا به راحتی از هر دو مبل، تماشای تلویزیون ممکن است و فضای کافی برای نشستن یا چون این دو مبل تختخواب شو هستند امکان دراز کشیدن در مقابل آن نیز ایجاد میکند. برای دیدن این نوع مبل ها می توانید روی لینک بالا کلیک کنید.

اگر می خواهید دو فضای مجزا برای اتاق نشیمن و غذاخوری ایجاد کنید، چیدمان دو مبل سه نفره به شکل L یک راه عالی برای ایجاد یک مانع بصری است. شما به راحتی میتوانید با استفاده از یک فرش بزرگ که همه چیز را با ست کنید و فضایی زیبا ایجاد کنید. هنگام استفاده از دو مبل با رنگ های مختلف، یکی از راه های ست کردن آنها با هم از طریق بالش های رنگارنگ است، اگر یکی از مبل ها سبز است، برای تداوم از چند بالش سبز روی مبل دیگر استفاده کنید.

مبل های سه نفره در مقابل یکدیگر

برای داشتن ظاهری زیبا و شیک، از دو مبل یکسان استفاده کنید و آنها را دقیقاً مقابل یکدیگر بچینید، همانطور که این اتاق نشیمن با رنگهای جذاب، یک چیدمان متقارن از نظر بصری، متعادل و مناسب برای زندگی است. و با استفاده از مبلمان تک نفره و کوسن های مختلف روی مبلها جذابتر جلوه میکند. تمام تلاش خود را برای استفاده از فضا و جدا کردن بخشهای مختلف اتاق نشیمن انجام دهید. مبل چستر ایتالیایی با ترکیب رنگی مختلف در دکوراسیون میتواند یک پیشنهاد بی نظیر باشد. برای دیدن این مدل مبل روی لینک کلیک کنید.

روش بعدی برای داشتن حسی متنوع تر، مبل هایی را که اندازه و شکل متفاوتی دارند و در دو رنگ و جنس مختلف روکش شده اند، با هم ترکیب کنید. این اتاق نشیمن یک نمونه عالی از چیدمان دو مبل برای برجسته کردن نقطه کانونی طبیعی اتاق نشیمن است که در این مورد یک شومینه بزرگ هیزمی نقطه کانونی جذابی است. این چیدمان رسمی به نظر می رسد، اما استفاده از دو مبل با سبک متفاوت، حال و هوای آرام و غیر رسمی را به این خانه می دهد.

88 5

چند نکته دیگر درباره مبلمان

وقتی مبلمان را در وسط اتاق شناور می کنید، اساساً به این معنی است که کنار دیوار قرار نمی گیرند. نکته کلیدی این است که آنها را با یک فرش با اندازه مناسب هماهنگ کنید، در غیر این صورت به معنای واقعی کلمه به نظر می رسد که مبلها در اتاق نشیمن شما شناور هستند!
یک مبل و یک صندلی را با هم ترکیب کنید. اگر اتاق نشیمن دارید که برای استراحت و تماشای تلویزیون استفاده نمی شود، زیرا اتاق خانوادگی معمولی و راحت تری نیز دارید، یک چیدمان رسمی که ترکیبی از یک مبل سنتی و یک صندلی است یک گزینه شیک است. آن را از ورودی و راهرویی که به بقیه خانه منتهی می شود جدا می کند.

هنگامی که چیدمان مبلمان شما اتوبوسی و یا چیدمان خطی مانند شکل L میباشد، چیدمان را با میزهای قهوه خوری گرد، آباژور با شکل نامنظم و گیاهان طبیعی ترکیب کنید تا از نظر بصری چیدمان بهتری داشته باشید.

پیشنهادی به صرفه و کاربردی برای خرید مبل

اما ممکن است این سوال نیز به ذهن برسد که اگر ما نیاز به خرید مبلمان داشته باشیم چه پیشنهادی برای ما کاربردی و به صرفه است. یک پیشنهاد هوشمندانه و کاربردی تهیه مبل از کارخانه میتواند باشد، به این دلیل که خرید به صورت مستقیم هزینه های واسط را ندارد و همچنین امکان سفارش محصول مطابق سلیقه شما کاملا مهیاست است.

بنابراین ما خرید مستقیم مبل از تولیدی مبل افرا با 23 سال سابقه در بازار مبل یافت آباد تهران را به شما پیشنهاد می دهیم، که هم امکان خرید آنلاین از وبسایت آن (دارای درگاه پرداخت بانک ملت و نماد اعتماد) وجود دارد و هم امکان خرید حضوری، برای اطلاعات بیشتر روی لینک کلیک کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند