چرا چاپ پرچم رومیزی اهمیت زیادی دارد؟

تجارت نیوز

به طور معمول، در همایش‌ها و کنفرانس‌ها، شما فقط یک ثانیه فرصت دارید تا توجه کسانی را که در حال قدم زدن در آن مکان هستند را به خود جلب کنید. در این زمان است که کاربرد یک پرچم رومیزی مشخص می‌شود.

از پرچم ها برای القای احساس وفاداری و غرور استفاده می‌شود. به طور معمول، در همایش‌ها و کنفرانس‌ها، شما فقط یک ثانیه فرصت دارید تا توجه کسانی را که در حال قدم زدن در آن مکان هستند را به خود جلب کنید. در این زمان است که کاربرد یک پرچم رومیزی مشخص می‌شود. پرچم های رومیزی برای کنفرانس ها، جلسات، نمایشگاه های تجاری یا حتی برای تزئین میز خانه یا دفتر کار شما ایده آل هستند. با چاپ پرچم‌ رومیزی، می‌توان کمی رنگ و لعاب به محل کار اضافه کرد یا به معرفی برند شرکت خود در نمایشگاه ها و فستیوال های مختلف پرداخت. همچنین، این مدل از پرچم ها با میله و پایه های مختلف کاملاً قابل تنظیم بوده که برای هر نوع تجارتی قابل استفاده هستند. بنابراین، استفاده از این نوع پرچم ها اهمیت زیادی دارد. پس برای آشنایی با این مدل پرچم تا پایان همراه ما باشید.

77 1
پرچم رومیزی برای تبلیغ کسب و کار

مزایای چاپ پرچم‌ رومیزی

از آن جایی که پرچم های رومیزی، فضای کمی را اشغال می کنند، می توان، در هر مکانی پرچم های رومیزی را با خود حمل کرد و هرگز برای یافتن فضای مورد نیاز برای قرار دادن آن ها دچار مشکل نخواهید شد. چاپ پرچم‌ های رومیزی با متن و تصویر دلخواه امکان پذیر است. به این ترتیب، می توانید روشی را انتخاب کنید که در آن شرکت شما به آسانی معرفی می شود.

چاپ پرچم رومیزی یک راه ساده برای معرفی شرکت شما در هر رویداد تجاری است. از پرچم ‌های رومیزی می ‌توان در رویداد ها یا نمایشگاه‌ هایی استفاده کرد که می‌ خواهید لوگو یا شعار خود را به‌طور نامحسوس در آن جا نمایش دهید. این امر باعث شناخت برند شما و حرفه ای به نظر رسیدن آن می شود.

76
نیاز پرچم رومیزی به فضای کم

چگونه می توان با پرچم‌ رومیزی تبلیغ کرد؟

یکی از راه های تبلیغاتی شرکت ها در نمایشگاه های مختلف، استفاده از بنرهای تبلیغاتی و قراردادن آن ها در کانون توجه است. اما راه ‌های خلاقانه دیگری نیز برای تبلیغ کسب و کار وجود دارد. به طور مثال می‌ توان یک پرچم رومیزی با لوگوی شرکت را بر روی میز سخنرانان قرار داد. چاپ پرچم رومیزی، دید بیش تری را برای کسب و کار شما ایجاد می کند. بنابراین توصیه می شود، همیشه پرچم های رومیزی آماده داشته باشید. همچنین، با مراقبت و نگهداری مناسب، طول این مدل پرچم می تواند بیش تر از 4 سال باشد.

چهار دلیل اهمیت پرچم رومیزی

1-طراحی راحت و بی دردسر

طراحی و چاپ پرچم رومیزی بسیار آسان بوده و از مدت ها قبل، رواج داشته است. علاوه بر این، با محبوبیت روز افزون پرچم ‌های تبلیغاتی، درخواست چاپ‌ پرچم های رومیزی دو طرفه افزایش یافته، با این حال، برای چاپ آن به نیروی متخصص و حرفه ای نیاز دارید.

75
نمونه هایی از چاپ پرچم رومیزی

2-سبک و قابل حمل

پرچم های رومیزی، فوق العاده سبک و قابل حمل هستند. می ‌توانید آن ‌ها را به راحتی در هر جایی که می ‌خواهید چه برای کسب ‌وکارتان، چه در غرفه نمایشگاه تجاری‌ یا حتی در فروشگاه ها، استفاده کنید.

3-همه کاره و بادوام

پرچم ‌های رومیزی تبلیغاتی، باعث جذب مشتری می شود. همان طور که گفته شد، پرچم ‌های رومیزی می ‌توانند در مکان‌ های مختلف، چه در فضای داخلی و چه در فضای باز، مانند جشنواره‌ ها، نمایشگاه ‌ها، کنسرت‌ ها، سالن های کنفرانس‌ و موارد دیگر استفاده شوند. شما همچنین می توانید پرچم های رومیزی را برای محل پذیرایی خود به کار ببرید.

4-چاپ آسان

شما می توانید پرچم های رومیزی را با طرح و رنگی که می خواهید سفارش دهید. علاوه بر این، بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که چاپ پرچم رومیزی را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد.

پرچم رومیزی سفارشی

نکته مهم در مورد طراحی پرچم های سفارشی این است که می توانید یک سبک و طراحی کاملا منحصر به فرد برای چاپ آن ها ایجاد کنید که با برند و تجارت شما هماهنگ باشد. برای چاپ پرچم رومیزی سفارشی، موارد مختلفی مانند نوع متریال، اندازه و دوام آن متناسب با بودجه و نیازهای شما در نظر گرفته می شود.

فرآیند چاپ پرچم رومیزی

در ابتدا، مشتری، طرح مورد علاقه و مشخصات لازم را برای مرکز چاپ پرچم ارسال می کند و پس از تایید آن، چاپ پرچم های رومیزی در طرح، ابعاد و رنگ مدنظر، چاپ می شوند. در ادامه به طور مختصر هریک از مراحل مربوط به چاپ پرچم های رومیزی را توضیح می دهیم.

مرحله تایید

همان طور که گفته شد، در مرحله اول، بخش گرافیک مرکز چاپ مورد نظر، طرح شما را گرفته و آن را به یک الگوی دیجیتال تبدیل می کند. اندازه الگو مطابق با مشخصات شماست. سپس برای تایید نهایی الگو، قبل از چاپ پرچم رومیزی، فایل برای شما ارسال می شود.

مرحله چاپ

پس از تایید الگوی انتخابی، فایل نهایی چاپ برای تیم تولید ارسال می شود. با استفاده از چاپگرهای دیجیتال پیشرفته، فایل سفارشی شما بر روی پارچه نایلونی مقاوم در برابر آب و هوا چاپ می شود. پس از یک فرآیند سه مرحله ای، طرح شما با رنگ های اسیدی فرموله شده سفارشی قابل استفاده است. آخرین مرحله این بوده که پرچم خود را بشویید و مطمئن شوید که کیفیت رنگ و پرچم سفارش داده شده چگونه است. همچنین، چاپ پرچم رومیزی تک رو نسبت به دو رو طرفداران بیشتری دارد. پس می توانید قبل از چاپ تعیین کنید که پرچم شما یک رو باشد یا دورو.

اتمام کار

هنگامی که پرچم شما چاپ شد، درزهای پرچم برای اطمینان، دوباره دوخته می شود. سپس پرچم مطابق با مشخصات شما بر روی میله پرچم نصب می شود. دنیای پرچم انواع پرچم های سفارشی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. شما می توانید هر نوع پرچم را متناسب با اهداف خود برای کارهای شرکتی، خصوصی یا جشنواره سفارش دهید.

سخن پایانی

یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ برند خود این است که آن را به شیوه ای بصری نشان دهید تا حداکثر تأثیر را ایجاد کند. با این کار، مطمئن می شوید که تمامی افراد متوجه زمینه کاری شما می شوند. علاوه بر این با چاپ پرچم رومیزی، نیازی به نگرانی در مورد مکان قرار دادن آن ندارید، زیرا این نوع پرچم قابل حمل بوده و به راحتی می توان آن را در هر مکانی قرار داد. در همایش ها و نمایشگاه های مختلف نیز نیازی نیست تا به مردم کمک کنید که شرکت شما را پیدا کنند، هر کجای سالن که باشید، یک پرچم کوچک می تواند پیام برند و لوگو شما را به همگان برساند.

فروشگاه دنیای پرچم، یکی از بزرگترین مراکز چاپ انواع پرچم رومیزی، پرچم ایستاده و غیره بوده که انواع مدل های مختلف پرچم را با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه ارائه می دهد! مهم نیست که پرچم را برای چه کاری نیاز دارید، تیم متخصص دنیای پرچم، یک پرچم سفارشی منحصر به فرد را برای شما طراحی می کند. پس خرید پرچم بسیار مقرون به صرفه بوده و هیچ هزینه دیگری برای نگهداری ندارد. چاپ پرچم رومیزی به شما کمک می کند تا به بهترین شکل، کسب و کار خود را تبلیغ کنید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند