کاهش ۷.۱ درصدی نسبت خسارت در بیمه آسیا

کاهش ۷.۱ درصدی نسبت خسارت در بیمه آسیا
مدیرعامل بیمه آسیا گفت: توسعه و گسترش شعب صدور و واحد های پرداخت خسارت در اقصی نقاط کشور و ارائه خدمات شایسته بیمه‌ای به هموطنان افتخاری برای بیمه آسیا است که امیدواریم شایستگی حفظ آن را داشته باشیم.

کاردگر، نایب رییس هیات‌مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا در آیین افتتاح شعبه ورامین و واحد پرداخت خسارت جنوب تهران، با ارائه آمار و مقایسه چهار شرکت بزرگ بیمه خصوصی کشور در چهار ماهه نخست سال جاری، فاصله شرکت بیمه ­آسیا را فاصله­ ای معنادار و توسعه آن را خوب توصیف کرد و با اشاره به نسبت خسارت ۴۵٫۷ درصدی بیمه آسیا در چهار ماهه اول سال جاری و کاهش ۷/۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، اظهار داشت: اختلاف معنادار نسبت خسارت بیمه آسیا و صنعت بیمه و کاهش نسبت خسارت نسبت به سال گذشته، نمایانگر تحقق و موفقیت خط مشی بیمه آسیا در بخش کنترل و نظارت است که امیدواریم نتایج مثبت آن در سال جاری و سال آینده تداوم داشته باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، کاردگر با تصریح شرایط متغیر اقتصادی کشور، بر ارزیابی هرچه بیشتر ریسک، کنترل و نظارت، هوشیاری در مقابل گروه­ های کلاهبردار و .. تاکید و اظهار امیدواری کرد با تلاش و کوشش بیشتر سفره اقتصاد کشور، مردم و بیمه­ آسیا پربارتر شود.

گفتنی است؛ به منظور رفاه حال بیمه گذاران بیمه‌های اتومبیل، شعبه ورامین بیمه آسیاواقع درورامین، ضلع شمالی میدان ولی عصر، جنب هتل شایگان (شماره تماس ۳۱۸-۳۰۷-۳۶۲۰۰۳۰۴) در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۸ و روز پنج شنبه از ساعت ۸تا۱۲:۳۰ و واحد پرداخت خسارت جنوب تهران بیمه آسیا واقع در خیابان شهید رجایی، تقاطع خیابان شریعتی و آهن فروشان، پلاک ۱۵۲ (۸-۵۵۰۲۲۳۱۶) در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۵ و روز پنج شنبه از ساعت ۸ تا ۱۲:۳۰خدمات بیمه ای دردو بخش صدور و پرداخت خسارت بیمه اتومبیل را به بیمه گذاران ارائه می‌دهند.

 

منبع: روابط عمومی بیمه آسیا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند