کد خبر: 127371

۸۲۵ فرصت سرمایه گذاری خارجی در استان ها شناسایی شد

مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری خارجی وزارت اقتصاد گفت: در سال ۱۳۹۵ بیش از ۹ میلیارد دلار توسط هیات سرمایه گذاری، به منظور جذب سرمایه گذار خارجی در کشور مصوب شده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، احمد جمالی، مدیرکل دفتر سرمایه گذاری خارجی وزارت امور اقتصاد و دارایی گفت: در سال ۱۳۹۵ بیش از ۹

سرویس گزیده‌ها -

مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری خارجی وزارت اقتصاد گفت: در سال ۱۳۹۵ بیش از ۹ میلیارد دلار توسط هیات سرمایه گذاری، به منظور جذب سرمایه گذار خارجی در کشور مصوب شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، احمد جمالی، مدیرکل دفتر سرمایه گذاری خارجی وزارت امور اقتصاد و دارایی گفت: در سال ۱۳۹۵ بیش از ۹ میلیارد دلار توسط هیات سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری خارجی در کشور مصوب شده است.

وی افزود: ظرف یکسال گذشته و بعد از برنامه جام هسته ای، بیش از ۱۲ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی مصوب هیات سرمایه گذاری خارجی در استان ها داشته ایم.

به گفته جمالی، طی ۱۱ ماه گذشته ۵۲۰۰ فرصت سرمایه گذاری خارجی در تمامی استان ها شناسایی شده است که در این بین ۸۲۵ فرصت نهایی را به سرمایه گذاران خارجی معرفی کرده ایم.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0)
1331.7
0
مثقال طلا (%0)
616000
0
سکه امامی (%0)
1519500
0
دلار (%0)
4494
0
یورو (%0)
5648
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.