جلیلی، نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری:

۲۵ درصد جمعیت روستائیان هستند/ هیچ سوالی در مورد آنها پرسیده نمی‌شود

۲۵ درصد جمعیت روستائیان هستند/ هیچ سوالی در مورد آنها پرسیده نمی‌شود

سعید جلیلی، داوطلب انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: ۲۵ درصد جمعیت کشور روستاییان هستند، اما در هیچ کدام از برنامه‌های صداوسیما یک سوال هم در این زمینه از من نشده است. همچنین باید به موضوعاتی مثل جمعیت زنان و جوانان و ورزش هم پرداخته شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی در بدو ورود به صداوسیما برای دور دوم مناظره کاندیدهای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: امیدوارم در مناظره امروز به مسائل اساسی کشور و پاسخ به این مسائل و چگونگی اجرای راه حل ها در محیطی دوستانه و اخلاقی پرداخته شود. همه باید تلاش کنیم مناظره‌ها مبتنی بر اخلاق و محل تلاقی نظرات مختلف درباره موضوعات مورد انتظار مردم باشد. امیدوارم در مناظره امروز فرصت شود تا موضوعاتی که تاکنون رسیدگی نشده است، مطرح شود.

وی ادامه داد: ۲۵ درصد جمعیت کشور روستاییان هستند، اما در هیچ‌کدام از برنامه‌های صداوسیما یک سوال هم در این زمینه از من نشده است. همچنین باید به موضوعاتی مثل جمعیت زنان و جوانان و ورزش هم پرداخته شود.

جلیلی در پایان گفت: امیدوارم در مناظره امروز به مسائل اساسی کشور و پاسخ به این مسائل و چگونگی اجرای راه‌حل‌ها در محیطی دوستانه و اخلاقی پرداخته شود و ما بتوانیم از نظرات خود دفاع کنیم و مردم هم قضاوت کنند.

منبع: ایسنا

آخرین اخبار انتخابات را در صفحه اختصاصی انتخابات ۱۴۰۰ پیگیری کنید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند